500 TL Wireless kulaklık önerisi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Biliyorum bütçe Wireless için çok yetersiz seviyede kalıyor ama AliExpress veya Bangood gibi sitelerden alabilirim uyguna gelirse. Kablolu beni çok engelliyor ve rahatsız ediyor, halihazırda kullandığım James Donkey 711 de kulağıma küçük geldiği için ağrıttığından çok nadir kullanıyorum ve onu da satmayı düşünüyorum. Bütçenin çok üstüne çıkmadan bilgisayara bağlayabileceğim bir kablosuz kulaklık tavsiyesi çok iyi olur.

7.1 veya rekabetçi seviyede özellikler aramıyorum, gecikme anlaşılmasın şarkı dinlerken üzmesin istiyorum. Bluetooth alıcı ile bağlanma olayını düşündüm ama onda ne kadar gecikme oluyor verimli mi bilmiyorum, o konuda da bilginiz varsa öyle bir setup da yapabilirim. Alıcı ve herhangi bir Bluetooth kulaklık tarzı. Bu fiyata çok şey istiyor gibi oldum ama dairesel kulaklık yerine daha yukarı uzanan elips tarzı kulaklıklar daha uygun oluyor kulağım için, sol tarafı sağ tarafa göre hissedilebilir boyut farkı var. Buraya kadar okuyup araştıran yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcıyla konuşup ürün fiyatını düşük yazdırıp az miktarda gümrük vergisiyle alabilirsiniz.Burdaki arkadaş 16 TL ödemiş:Mpow Air Pro İncelemesi
Teşekkür ederim incelemeyi de okudum arkadaş çok güzel incelemiş, biraz daha araştırıp alternatif bulamazsam bu kulaklığa yöneleceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı