500 TL'ye 7.1 kulaklık önerisi

Roma1972

Hectopat
Merhaba. Başlıktan da gördüğünüz gibi 400-500 TL civarı 7.1 kulaklık almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir? Razer Kraken X görmüştüm de çok fazla olumsuz yorumları vardı.

Bence o kadar para da vermeye gerek yok.

Defalarca kaç kişiye önerdim. Etrafımda satın aldırıp duasını aldıklarım da var. İlgilenirsen detaylıca anlatmıştım.

Defalarca kaç kişiye önerdim. Etrafımda satın aldırıp duasını aldıklarım da var. İlgilenirsen detaylıca anlatmıştım.

Teşekkür ederim abim ozaman bundan sifariş edeceğim.

Abim peki ya 300 tl falan rgb mavi switch klavye önerir misin? Eger yoksa rgb mavi switch ucuz ama kaliteli klavye önerir misin?

Ben Gittigidiyor hiç kullanmadım. Linkini de vermiş bulundum. Hangi satıcıya veya siteye daha çok güveniyorsan oradan al derim.
Ben mekanik ve bu şekilde ucuz olan modellerden kaçınmanı, membran tercih etmeni öneririm. Ne zaman neyin sorun çıkartacağı belli olmaz. Ya ledler cızırdar, ya switch takılı kalmaya başlar, ya da çift tıklamaya. Ya da ledleri yanmaz, kötü ışık verir vs. Eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsan mekanik hisli membran klavyeler var. N-Key Rollover ve raporlama özellikleri daha yüksek. Mekanik alacaksan da güzel modeller 600 700'den başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı