500 TL'ye Acer Nitro 5 için HDD önerisi

Canerrt

Decapat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN515-55 laptopuma HDD takmak istiyorum. 500 TL civarı olursa iyi olur. En az 500 GB olsun. Tamirciye götürmesek garanti dışı kalır mı bir de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro 5 AN515-55 laptopuma HDD takmak istiyorum. 500 TL civarı olursa iyi olur. En az 500 GB olsun. Tamirciye götürmesek garanti dışı kalır mı bir de?

Bulduklarım bunlar. Artı olarak bende de nitro 5 an 515 42 modeli var. Hdd ve ram için özel vidalı bölümler var içini tamamen açmadan takabileceğiniz bölümler. Ben garanti dışı kalacağını sanmıyorum. Ben hdd taktırmıştım ama garanti dışı kalmış mı bilmiyorum.

Tamirciye verdiniz mi?

Yok tamirci dediğim teknik servis özür dilerim.

Bulduklarım bunlar. Artı olarak bende de Nitro 5 an 515 42 modeli var. HDD ve RAM için özel vidalı bölümler var içini tamamen açmadan takabileceğiniz bölümler. Ben garanti dışı kalacağını sanmıyorum. Ben HDD taktırmıştım ama garanti dışı kalmış mı bilmiyorum.

Sanırım ben de o yok.

Bulduklarım bunlar. Artı olarak bende de Nitro 5 an 515 42 modeli var. HDD ve RAM için özel vidalı bölümler var içini tamamen açmadan takabileceğiniz bölümler. Ben garanti dışı kalacağını sanmıyorum. Ben HDD taktırmıştım ama garanti dışı kalmış mı bilmiyorum.

Attığın 7200RPM 1TB'lık model dün 500TL idi 700 olmuş.

Ekstra olarak laptop uyumlu değil.

Bütçeni arttırıp kaliteli bir model almanı öneririm.

N11 pek güvenilir gibi durmuyor bir de bu HDD PC'me uyar mı?

500 TL'lik hard disk 800TL olmuş acil önerilerinizi bekliyorum yoksa format atmak durumunda kalacağım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı