500 TL'ye Dual X R9 280 alınır mı?

VictorSavior

Centipat
Malum sitelerin birinde 500 TL'ye Dual Core R9 280 Dual-X buldum. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 280X ekran kartının MSI modelini kullanıyorum 5 senedir. Gayet memnunum. Hâla daha çoğu oyunu yüksek ya da ultra grafiklerde 1080p çözünürlükte rahatlıkla açabiliyor.

Yanıtınız için teşekkür ederim. O zaman almaya değer. Peki PSU'nuzun kaç W olduğunu öğrenebilir miyim?

O fiyat aralığında 1050 ti bulunuyor bir göz atın derim.

O fiyat aralığında 1050 Ti bulunuyor bir göz atın derim.

Maalesef o fiyat aralığında hiç öyle kartlar bana denk gelmedi. Adamlar sitedeki saçma fiyatlardan gaza gelip R7 240'ı falan 475 TL'ye satmaya çalışıyor. Piyasa cidden allak bullak ve komik.

Yanıtınız için teşekkür ederim. O zaman almaya değer. Peki PSU'nuzun kaç W olduğunu öğrenebilir miyim?

Ama şimdi bütün sırrı bozdun hocam :/
600W. Fakat dediğim gibi 280X ile 280 arasında güç kullanımı farklı olacaktır. Araştırmanızda fayda var.

Maalesef o fiyat aralığında hiç öyle kartlar bana denk gelmedi. Adamlar sitedeki saçma fiyatlardan gaza gelip R7 240'ı falan 475 TL'ye satmaya çalışıyor. Piyasa cidden allak bullak ve komik.
Evet fiyatları 600-650₺ civarından başlıyor. Daha geçen ay 400 liraya bulunuyordu piyasası şişmiş. 1000 liraya satan bile var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…