500 TL'ye kadar klavye önerisi

Martin Edenn

Femtopat
Daha fazla  
500 TL civarında önerebileceğiniz, sessiz ve RGB (bu fiyata RGB yok elbette, RGB'den kastım renkli olması) klavye önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Bu arada, yaptığım araştırmalar neticesinde Rampage markası bu fiyat bandında satıyor ama birçok kişi kalitesiz ve kısa vadeli olup hemen bozulma ihtimalinden söz edince sormak istedim. Ayrıca, ilk defa böyle bir platforma katıldım, bu yüzden yanlış bir şey yaptıysam affola. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

%10 kupon koduyla alırsan 685TL oluyor bütçeyi arttırmanız gerekecek
Lenovo Lecoo GK301 Makro Tuşlu USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Blue Switch Gaming Mekanik Türkçe Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri

Bu da 760TL'ye geliyor

Bütçeyi çok fazla aşmamış ama Numpad kısmı olmaması benim için sorun. Yine de teşekkür ederim.

%10 kupon koduyla alırsan 685TL oluyor bütçeyi arttırmanız gerekecek
Lenovo Lecoo GK301 Makro Tuşlu USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Blue Switch Gaming Mekanik Türkçe Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri

Bu da 760TL'ye geliyor
Aslında güzel görünüyor, fakat Blue Switch çok ses çıkarıyor, konuda da belirttiğim gibi sessiz klavye tercihim. Bu arada %10 indirim kodu nerede, bulamadım?

Bütçeyi çok fazla aşmamış ama Numpad kısmı olmaması benim için sorun. Yine de teşekkür ederim.

Aslında güzel görünüyor, fakat Blue Switch çok ses çıkarıyor, konuda da belirttiğim gibi sessiz klavye tercihim. Bu arada %10 indirim kodu nerede, bulamadım?

Sessiz yazdığını görmemişim kusura bakma mobil uygulamasında var diye biliyorum olmadı yeni hesap açıp bakabilirsin

Geri
Yukarı