5000-5300 TL sistem önerisi

RX 590'lı sistem 4950 TL'ye geliyordu fakat İtopya yükseltmelerden RX 590'ı silmiş. :) Bu şekilde yükseltme yapıp bu sistemi alabilirsiniz.
Screenshot_2019-01-30-22-23-57-1.jpeg

RX 590'lı sistem 4950 TL'ye geliyordu fakat İtopya yükseltmelerden RX 590'ı silmiş. :) Bu şekilde yükseltme yapıp bu sistemi alabilirsiniz.Eki Görüntüle 364741
Evet bende çok üzüldüm RX 590 olsaydı alıcaktım sistemi. Hatta fotoğrafını bile çekmiştim. :( Hızlı Resim - İtopya sistem (Fotoğrafın boyutu yüksek diye siteye yüklemek zorunda kaldım.) İtopya'nın numarasını buldum yarın arayıp bu durumu sormak olucak. Büyük bir ihtimal sistemin sponsoru Asus o yüzden Sapphire markalı ürünle yükseltme istemediler. Avantajı kaçırmış olmak gerçekten üzücü.

Evet bende çok üzüldüm RX 590 olsaydı alıcaktım sistemi. Hatta fotoğrafını bile çekmiştim. :( Hızlı Resim - İtopya sistem (Fotoğrafın boyutu yüksek diye siteye yüklemek zorunda kaldım.) İtopya'nın numarasını buldum yarın arayıp bu durumu sormak olucak. Büyük bir ihtimal sistemin sponsoru Asus o yüzden Sapphire markalı ürünle yükseltme istemediler. Avantajı kaçırmış olmak gerçekten üzücü.
Herhangi bir şeyi kaçırdığınızı düşünmüyorum. Çok daha kaliteli bir anakart ile aynı sistemi hemen hemen aynı fiyatlara toplayabilirsiniz.

Evet bende çok üzüldüm RX 590 olsaydı alıcaktım sistemi. Hatta fotoğrafını bile çekmiştim. :(Hızlı Resim - İtopya sistem (Fotoğrafın boyutu yüksek diye siteye yüklemek zorunda kaldım.) İtopya'nın numarasını buldum yarın arayıp bu durumu sormak olucak. Büyük bir ihtimal sistemin sponsoru Asus o yüzden Sapphire markalı ürünle yükseltme istemediler. Avantajı kaçırmış olmak gerçekten üzücü.
RX 590 tekrardan gelmiş yükseltmelere, hadi yine iyisiniz. :)

Yükseltmeleri şu şekilde yapıp satın almanızı öneriyorum. Bence sabit diski 2 TB WD yapın, 1 TB yetmeyebilir.

Screenshot_2019-01-31-13-20-58-1.png

• 2600 1200tl
  • Asus b450m k 500tl
  • Sapphire nitro RX 580 8gb 1600tl veya 4gb 1300tl (bence bütçeyi zorlayıp 8gb olanı alınmalı.)
  • 3000mhz 8gb ram Corsair 370tl
  • WD Blue HDD 1 TB 7200rpm 300
  • Corsair vs650w 330tl
  • Phanteks p300 400tl
Ekran kartını 2060 yapabilirsiniz veya RX 590 alıp ram alabilirsiniz ve kalan paraya da SSD alırsınız, sizin seçiminiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı