5000-5500 TL Laptop Önerisi

Damned

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, belirttiğim gibi bütçem 5000-5500 civarında. Çeşitli mağazaları dolaştım hepsinin önerileri farklı ve tatmin edecek bir cevap alamadım. Dell 7567-B7700D256W1 önerildi ama Gamebook konusunda Dell nasıl bir fikrim yok özellik olarak bayağı iyi duruyor. Bunun haricinde HP Z9D84EA ve Asus GL 553VD-DM030T gibi öneriler var. Her oyunu oynayabilmek istiyorum. Bu PC'yi alınca yaklaşık bir 5 sene götürmesi gerekli beni. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şubat ayında Ebrar Bilgisayardan almış olduğum Asus GL553VD model notebook aşırı ısınma sorunlarından dolayı 3 hafta önce garantiye göndermiştim. Bugün bana gelen kargoda onarımın mümkün olmadığını, aldığım yerden değişim veya iade alabileceğim bir belge gönderdiler. GL553VD çok güzel bir notebook ama keşke cd rom yerine 1 tane daha fan koysalardı. Fanı aşırı güçsüz kalıyor hemen ısınıyor. Lol gibi bir oyunda fps'm 144 lerden 50 lere düşmüştü. Şimdi parayı iade aldım 5000 liram var. Yeni bir notebook araştırırken şu videoyu gördüm ama İngilizceydi pek anlamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyata alıp alabileceğimiz en iyi 9 notebook bu videoda belirtilmiş. Lenova Y520 çok yakındım fakat onunda ekranı bi değişik geldi. Monster a güvenemiyorum çok fazla olumsuz eleştiri var. Alternatif yorumlar çok işimize yarar.

Şubat ayında Ebrar Bilgisayardan almış olduğum Asus GL553VD model notebook aşırı ısınma sorunlarından dolayı 3 hafta önce garantiye göndermiştim. Bugün bana gelen kargoda onarımın mümkün olmadığını, aldığım yerden değişim veya iade alabileceğim bir belge gönderdiler. GL553VD çok güzel bir notebook ama keşke cd rom yerine 1 tane daha fan koysalardı. Fanı aşırı güçsüz kalıyor hemen ısınıyor. Lol gibi bir oyunda fps'm 144 lerden 50 lere düşmüştü. Şimdi parayı iade aldım 5000 liram var. Yeni bir notebook araştırırken şu videoyu gördüm ama İngilizceydi pek anlamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyata alıp alabileceğimiz en iyi 9 notebook bu videoda belirtilmiş. Lenova Y520 çok yakındım fakat onunda ekranı bi değişik geldi. Monster a güvenemiyorum çok fazla olumsuz eleştiri var. Alternatif yorumlar çok işimize yarar.

Ebrar bilgisayar bu sitede yasaklanmıştır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı