5000-6000₺ PC Toplama

Merhaba,
6.500 TL bu sistemi toplayabiliyorum. Aklımdaki rakam da maksimum bu kadar. Ekran kartı ITX model o yüzden tek fanlı kasaya uyumlu olsun diye tercih etmiştim. İşlemci olarak bende kararımı R5 3600 olarak değiştirdim hem daha performanslı hem daha uygun dediğiniz gibi. Söylemiş olduğunuz Anakart da daha işlevsel geldi atmış olduğunuz kasayı da beğendim kasadaki fiyat farkı ile anakart tercih edilebilir. Teşekkür ederim.

Sizi doğruya ucuza yönlendirebildiysem ne mutlu. Ekran kartı olarak da çift fanlı model tercih ederseniz daha sağlıklı olur gibi. İstiyosanız 6500'den daha ucuz bir fiyata sizin istediğiniz özelliklerde sistem bakabilirim?
Edit:
Bu sistemin işlemcisini R5 3600, SSD SX8200 ve kasayı Dark guardian mini yaparsanız 6050 TL civarı yapıyor. Kasayı değiştirince içinde PSU var mı yok mu emin olamadığım için High Power 500W 80+ Bronze PSU'yu da ekledik mi fiyat 6200 TL yapıyor güle güle kullanabilirsiniz. Ekran kartı önceden bu sistemde Galax modelinin 1660SUPERiydi ama şimdi MSI Aero modeline çevirmişler. İnceleyip dönüş yaparsanız sevinirim
İkinci edit:
İşlemci r5 3600,
Ekrankartı gigabyte rtx 2060 oc
SSD ( keyfe göre değişebilirsin "kingston")
Kasa ranker cygnus ( ön full mesh ve küçük kasa )
Bu şekilde geliştirmeleri yaptığın takdirde fiyatı 6606,68 TL yapıyor. Buna da yönelebilirsin dostum. Linki hemen aşağıya bırakıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı