5000-6000 TL arası laptop önerirsi

199 TL çıkabilirseniz bu var; (Ekran kartı 750 Ti segmentinde. TN panele sahip yalnız.)
Ekran kartı 750 ti'dan daha kötü ama en azından 2018 ve öncesinde çıkan AAA oyunları 1080 p'de oynayabilirsiniz.(720 p'de bütün oyunları oynayabilirsiniz)

Ekran kartı 750 ti'dan daha kötü ama en azından 2018 ve öncesinde çıkan AAA oyunları oynayabilirsiniz.
Çok bir bilgi edinemedim. Ekran kartı fena değil, kullanıcılara bıraktığı izlenimleri de inceledim. İki ekran kartını veri yetersizliğinden üstünkörü karşılaştırmaya çalıştım. Sanırım çok da aşağı kalır yanı yok 750 Ti'ın laptop ekran kartı modelinden.

Bütçe arttırma imkanı bulunmadığından en asgari şartlarda bunu buldum. Daha iyileri de bulunabilir elbet.

Çok bir bilgi edinemedim. Ekran kartı fena değil, kullanıcılara bıraktığı izlenimleri de inceledim. İki ekran kartını veri yetersizliğinden üstünkörü karşılaştırmaya çalıştım. Sanırım çok da aşağı kalır yanı yok 750 Ti'ın laptop ekran kartı modelinden.

Bencede fena değil 720P'de bütün oyunları oynatabilecek bir laptop.

Bütçe arttırma imkanı bulunmadığından en asgari şartlarda bunu buldum. Daha iyileri de bulunabilir elbet.
Teşekkür ederim bende bir tane buldum fiyatında güzel ama Lenovo 82C4015BTX i5-1035 8GB 1TB 128GB SSD 2GB MX330 14 Dos Notebook
Nasıldır sizce?

Teşekkür ederim bende bir tane buldum fiyatında güzel ama Lenovo 82C4015BTX i5-1035 8GB 1TB 128GB SSD 2GB MX330 14 Dos Notebook
Nasıldır sizce?

Bence gayet güzel arkadaşın önerdiği bilgisayara yakın güçte ve alınabilir.
(Bütün oyunları oynayabilirsiniz)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan oyun performansını görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok teşekkürler fiyatı daha uygun oyuzden buna yöneldim son bir sorum olacak autocad kullanabilirmiyim bununla

Geri
Yukarı