5000-6000 TL Laptop Onerisi

AreYouOkey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Simdi özellik olarak bu fiyat aralığında GTX 1050 ti veya GTX 1660 bulunmakta. Sıkıntım bu değil. Ben Csgo oyuncusuyum. Evde anlık olarak kullandığım ekran 144hz 1 ms. Zamanında 60 hz kullanan birisi olarak. Aradaki farkı biliyorum. Şuanda ise üniversiteye gidecek olmamdan dolayı taşınabilir bir bilgisayar gerek. Piyasada bulunan modellere bakınca benim butcem arasındakilerde çok saçma bir durum fark ettim. Hepsi 60 hz ekrana sahip. Ve bazıları da ekranların 60 hz olmasını marifet gibi anlatmış bu daha sinir bozucu. 60 hz ile FPS oyunları oynanmayacak kadar kötü oluyor. Sizden isteğim bu fiyat aralığında ekranı 60 hz üstü olan bir model önerebilir misiniz ? 75 bulsam ona bile razi olacağım. Olmadı butcemi 6200-6300 arasına yükseltmeyi deneyecegim(tabi bu aralikta da varsa) önerilerinizi bekliyorum. 5000-6000 TL arasında boyle bir laptop var ise tercihen çok daha güzel olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı