5000 - 6500 TL laptop Tavsiyesi

mooWyy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Merhaba, değerli forum üyeleri.

5000 - 6500 arası bir bütçem var iş ve yazılım geliştirme için kullanılacak bir bilgisayar lazım.

Önceliğim

SSD + HDD (1TB) bir arada bulunsun veya sonradan eklenebilir olsun
16 GB RAM
İşlemci ise Intel i5 veya i7
Şık ve ince çerçevli olması

Sizin kullandığınız veya önerebileceğiniz modeller varsa çok mutlu olurum. İyi Forumlar.

5000 - 6500 arası bir bütçem var iş ve yazılım geliştirme için kullanılacak bir bilgisayar lazım.

Önceliğim

16 GB RAM

Sizin kullandığınız veya önerebileceğiniz modeller varsa çok mutlu olurum. İyi Forumlar.
X1 Carbon eski nesiller. 4 veya 5 olabilir galiba. Bende 2.nesil var. Gayet iyi memnunum. Ama oyun performansı bekleme.

Önceliğim

16 GB RAM

Hocam monster tarafından alırım derseniz bu cihaz işinizi görücektir diye düşünüyorum Huma H4 V3.1 14,0" İş Bilgisayarı | Monster Notebook

Ekran kartı olmasına hiç ihtiyacım yok ve oyunculara yönelik kaba bir tasarımı var ben daha sade ve şık birşey arıyorum

Likteki gibi
X1 Carbon eski nesiller. 4 veya 5 olabilir galiba. Bende 2.nesil var. Gayet iyi memnunum. Ama oyun performansı bekleme.

yok oyun açmasına gerek yok bir inceliyeyim
Hocam monster tarafından alırım derseniz bu cihaz işinizi görücektir diye düşünüyorum Huma H4 V3.1 14,0" İş Bilgisayarı | Monster Notebook

evet huma güzele benziyor teşekkürler tavsiyen için fakat hdd desteği göremedim sitede

Geri
Yukarı