5000-7000 TL arası toplama bilgisayar önerisi

Bütçe
5000-7000

KeremClk

Hectopat
Daha fazla  
Çoğunluk yapacak olduklarım oyun, yazılım, render ve fotoshop olan bir bilgisayar önerisi arıyorum hazır sistem düşünmüyorum toplamak daha ucuza geldiğinden dolayı.
Intel'li bir sistem toplamak kesinlikle istemiyorum çoğu kullanıcı ömrünün uzun olmadığı ve beklenileni karşılayamadığını söylediklerini gördüm eğer ki siz farklı düşünüyorsanız lütfen belirtin. Fiyat içinde monitör olursa iyi olur. Olmazsada canınız sağ olsun beni idare edecek bir monitöre sahibim biraz daha para biriktirip sonrasında alabilirim. 8 GB RAM'li bir kasa istemiyorum sonra yükseltmektense direkt 16 olarak gelmesini tercih ederim. Oynayacağım oyunlar şu tarz LoL CS:GO Valorant BF GTA CoD Tombrider Ark Rust PUBG tarzı oyunlar. Şimdiden teşekkür ederim umarım yanlış şekilde açmamışımdır konuyu eğer ki bu tarz bir konu da var ise linkini atarsanız sevinirim hem sizi yormamış olurum. İyi akşamlar, günler dilerim.

Gayet güzel bir sistem oldu.

O SSD iyi değil:

Aynı şekilde o PSU iyi bir ünite değil, şunu tavsiye ederim:

Hocam teşekkür ederim ama m2 ssd daha mantıklı değil mi sistemlerde yazma ve okuma hızı daha iyi değil mi ?

Geri
Yukarı