5000 TL 2K veya FHD 24 inç monitör önerisi

Ekran kartınız neydi?

10bit IPS en uygun 2K 31.5" monitör şu:

Duvara sabitleyince siz uzak kalıyorsanız 24" ve 27" ince işlerde rahat edemezsiniz sanırım. O nedenle 31.5" bu monitör size daha uygun olabilir.

27" monitörün eni genelde 56cm'dir. Çerçeveye göre 60-62cm'yi bulur. 27" en uygun şu monitör var (kutuda deforme ve üründe kılcal çizikler varmış. Çizikler ekranda ise alınmaz) :

Üstteki monitörlerde 10bit 1.07 milyar renk var.

24" bu var. Ama 8bit, 16.7 milyon renk var ve daha pahalı:

Ekran kartınız neydi?

10bit IPS en uygun 2K 31.5" monitör şu:

Duvara sabitleyince siz uzak kalıyorsanız 24" ve 27" ince işlerde rahat edemezsiniz sanırım. O nedenle 31.5" bu monitör size daha uygun olabilir.

27" monitörün eni genelde 56cm'dir. Çerçeveye göre 60-62cm'yi bulur. 27" en uygun şu monitör var (kutuda deforme ve üründe kılcal çizikler varmış. Çizikler ekranda ise alınmaz) :

Üstteki monitörlerde 10bit 1.07 milyar renk var.

24" bu var. Ama 8bit, 16.7 milyon renk var ve daha pahalı:
hocam dell aklıma yattı hemde 2k imiş güzel geldi bana ancak pek kullanıcı yorumu bulamadım :(

hocam dell aklıma yattı hemde 2k imiş güzel geldi bana ancak pek kullanıcı yorumu bulamadım :(
Mesajda da belirttim. Daha pahalı ama sunduğu özellikler daha düşük.
Diğer iki model daha uygun. Duvar için 31.5", masa için 27" olanı öneririm. Sadece özellikleri ve fiyatı daha iyi olduğu için belirtiyorum. Ürünlerin genel kalitesi ile ilgili bilgim yok.
Özellikle tasarımcılardan da fikir almanızı öneririm.

Geri
Yukarı