5000 TL bütçeye alınabilecek telefon önerileri

Bütçe
5000TL.
Selam.
-5000 TL bütçem var. Fiyat barajını çok yukarı çıkarmayalım.
-İkinci el istemiyorum.
-Telefonda oyun oynamıyorum.
Zamanında forumdaki arkadaşların yardımıyla bilgisayar toplamıştık, çok memnun kalmıştım. Telefon müritlerinden aynı yardımları bekliyorum. Genel olarak günlük kullanım için ve kronik sorunları olabildiğince az olan cihaz olsun. Kamerası iyi olursa güzel olur.
Cahilliğime bağışlayın, yıllardır Huawei P9 Lite kullanıyorum fakat ekrana dokunurken aldığım tanımlayamadığım bir hissiyat var. IPhone'larda parmak ekranda kaymak gibi akarken bazı telefonlarda o akışkanlığı alamıyorum, bunun sebebi nedir?

İkinci el istemiyorum demişsiniz ama bana göre en iyisi o fiyatlara ikinci el iPhone 2015de aldığım iphone 6’ı sadece bir kere pil değişikliği hariç tamir yüzü görmeden hala kullanıyorum iphone Goattır 🤠

Selam.
-5000 TL bütçem var. Fiyat barajını çok yukarı çıkarmayalım.
-İkinci el istemiyorum.
-Telefonda oyun oynamıyorum.
Zamanında forumdaki arkadaşların yardımıyla bilgisayar toplamıştık, çok memnun kalmıştım. Telefon müritlerinden aynı yardımları bekliyorum. Genel olarak günlük kullanım için ve kronik sorunları olabildiğince az olan cihaz olsun. Kamerası iyi olursa güzel olur.
Cahilliğime bağışlayın, yıllardır Huawei P9 Lite kullanıyorum fakat ekrana dokunurken aldığım tanımlayamadığım bir hissiyat var. IPhone'larda parmak ekranda kaymak gibi akarken bazı telefonlarda o akışkanlığı alamıyorum, bunun sebebi nedir?

Akma hissiyatı IOS'larda yazılımın sadece IPhone'lara özel olduğu. İçin iPhone kendisine çok iyi bir yazılım yapmış olduğu için Android'teki 90Hz'e eşit gibi bir şey. Onun için Android'te 120 Hz bir şey varsa bu fiyatlara sana iyi olacaktır.

Kral temiz ikinci el sıfırdan iyidir. Telefoncu gez uyguna çözersin güzelinden bir şey. Android istiyorsan kesinlikle yurt dışı al yarı fiyatına aynısını alıyorsun hem de IMEI atabiliyorsun sorun çıkmıyor.

2. el POCO X3 çözebilirsin 5500-6000'e 6+2 GB RAM ile seni götürür. 120Hz ekran ile tadından yenmez.

Infinix Hot 20 ve techno pova Neo 2 önerebilirim.

Sıfır olarak.

Kamera dert olmasaydı redmi 10 iyi olabilirmiş.
Hocam 10c nasıldır?

İkinci el istemiyorum demişsiniz ama bana göre en iyisi o fiyatlara ikinci el iPhone 2015de aldığım iphone 6’ı sadece bir kere pil değişikliği hariç tamir yüzü görmeden hala kullanıyorum iphone Goattır 🤠
Kesinlikle katılıyorum dediğinize bizimkiler iPhone kullanıyorlar gayette memnunlar. Ama bütçe bu kadar olunca alternatiflere bakıyoruz mecbur 😁
Akma hissiyatı IOS'larda yazılımın sadece IPhone'lara özel olduğu. İçin iPhone kendisine çok iyi bir yazılım yapmış olduğu için Android'teki 90Hz'e eşit gibi bir şey. Onun için Android'te 120 Hz bir şey varsa bu fiyatlara sana iyi olacaktır.
Anladım hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı