5000 TL Civarı Gaming Laptop Önerisi

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar.
Arkadaşım için laptop bakıyorum. Fiyatı başlıkta gibi 5000 TL. Civarı. Ve yine başlıkta olduğu gibi alınma amacı oyunculuk.

Ayrıca garanti, teknik servis, dayanıklılık gibi konularda da iyi olan bir laptop markası önerirseniz çok iyi olur. İleri ki dönemler de önemli.

Teşekkürler. :)

Selamlar.
Arkadaşım için laptop bakıyorum. Fiyatı başlıkta gibi 5000 TL. Civarı. Ve yine başlıkta olduğu gibi alınma amacı oyunculuk.

Ayrıca garanti, teknik servis, dayanıklılık gibi konularda da iyi olan bir laptop markası önerirseniz çok iyi olur. İleri ki dönemler de önemli.

Teşekkürler. :)

NookumPie arkadaşımızın önerdiği

Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

şuanki indirimli fiyatı 4299 TL ile bu fiyat aralığında bulabileceğiniz en iyi F/P ürünüdür. Üründe eksik veya zayıf hiçbir donanım yok. i7-7700HQ ile GTX1050Ti kombini son derece önemli. Halihazırda kullandığım MSI marka dizüstü bilgisayarımda i5-7500HQ ile GTX1050 ikilisinin bana yaşattığı darboğazdan rahatsızım. Bu nedenle GTX1050 ve daha üst seviye ekran kartları için işlemcinizi minimum i7-7700HQ olarak tercih etmenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı