5000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
5000
RX6500XT
Önemi var, araştırıp gelin. Bildiğim kadarıyla PCIE 3.0'da bazı testlerde 1650'den çok daha düşük performans alınıyor. Bu kartta PCIE 4.0 önemli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

%20 civarı performans farkı var.
RX6500XT x4'te çalıştığı için, x4 PCİ-e 3.0'te de veriyor, o yüzden performans açıdan bu kadar fark gösteriyor tamam, anladım. Yanlış düşündüm, özür dilerim. Ama o zaman bu ekran kartı çok saçma.

Nvdia almayı bende çok isterim fakat biliyorsunuz fiyatlar uçuk uygun fiyatla nvdia bulursam net alırım.
Gtx 1650 Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 1650 Windforce OC 4 GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Yok zaten 1 ay sonra Alıcağım işime gelir 1 aya 1660 5 bin TL nin altına inerse havada kaparım zaten

Hocam 2 fanli modeli 3500 TL sadece iyi soğutma için 1500 TL bayılamam öğrenciyiz :) gene de sağ olun öneriniz için.
🫡

O zaman en iyisi fırsatları kollayıp 1660 kapmak :)
Hocam, 1660 çok pahalı. Veya gerçekten kendi anakartınızı satıp, daha üst anakart alıp, RX6500'e geçin, veya bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, GTX1650 alın, bir çok oyunu orta-yüksekte rahat oynarsınız. Ama ben olsam, yukarıdaki arkadaşların dediği gibi, anakartınızı satın RX6500XT alın.

Hocam, 1660 çok pahalı. Veya gerçekten kendi anakartınızı satıp, daha üst anakart alıp, RX6500'e geçin, veya bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, GTX1650 alın, bir çok oyunu orta-yüksekte rahat oynarsınız. Ama ben olsam, yukarıdaki arkadaşların dediği gibi, anakartınızı satın RX6500XT alın.
1 aya ucuzlar ve az daha para eklerim 1660 alicam sağolun daha verimli olur anakartlada uğraşmam güncellenmicek bir sistem boş yatırım olur bence

• R3 3300X 4cekirdek 3.8GHz
  • 2x8 GB DDR4 3600 MHz RAM.
  • B450M-A Pro Max anakart.
  • High Power 600W PSU.
  • 1 TB HDD.
  • 120GB SSD.

En uygun ve sağlam ekran kartı sizce nedir? Bütçe 5000 TL.

Merhaba RX 6500XT işinizi görür.

Size tavsiyem.

Bütcenizi arttırarak alabileceğiniz en iyi minimum kart.

İncehesap.com un Gaming gecesi indirimlerini beklemenizi öneririm.
1 aya ucuzlar ve az daha para eklerim 1660 alicam sağolun daha verimli olur anakartlada uğraşmam güncellenmicek bir sistem boş yatırım olur bence

Merhabalar LHR alacaksanız ucuzlamaz. Eth 2.0 ertelendiği için kart fiyatları global artabilir. 3-4 Ay içinde doların yüksek bir tırmanışa girmesini bekliyorum.

Merhaba RX 6500XT işinizi görür.

Size tavsiyem.

Bütcenizi arttırarak alabileceğiniz en iyi minimum kart.

İncehesap.com un Gaming gecesi indirimlerini beklemenizi öneririm.

Merhabalar LHR alacaksanız ucuzlamaz. Eth 2.0 ertelendiği için kart fiyatları global artabilir. 3-4 Ay içinde doların yüksek bir tırmanışa girmesini bekliyorum.
Şimdikinden daha mı kötü olacak diyorsunuz🥺

Geri
Yukarı