5000 TL Gaming Notebook Tavsiyesi

Emre0606

Kilopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşıma gaming notebook alacağız. Biz MONSTER almayı düşünüyoruz. Tavsiyelerinizi veya yorumlarınızı almak isteriz. Düşündüğümüz model;
MONSTER® TULPAR T7 V2.6 17.3"

Düşündüğünüz model oldukça iyi.

Bende arkadaşıma tasarım yönünden MSI al dedim. Bunu da göstereceğim RAM olarak farklılık var. Bakalım kendi kararına kalmış artık.

Bende arkadaşıma tasarım yönünden MSI al dedim. Bunu da göstereceğim RAM olarak farklılık var. Bakalım kendi kararına kalmış artık.
Bence 8 gb ram için MSI yerine Monster alınmaz. Monstera kötü demiyorum ama MSI tasarım ve yazılım olarak önde. Ben 8 gb ramin yetmediği oyun görmedim ama 2-3 sene sonra çok ihtiyacı olursa bir 8 gb ram daha takabilir.

Bana kalırsa bende MSI alırım, şuan için RAM konusunda sıkıntı yok oyunlarda gayet yeterli 8 GB takviye konusunda da sıkıntı yok yapılır gerekirse ama MONSTER'da öğrenci indirimi varmış arkadaşın 4700 TL civarına geliyormuş herhalde ben zaten MSI'da gösterdim oda beğendi seçimini artık o yapacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…