5000 TL grafik tasarım için laptop önerisi

Bütçe
5000

CeyhunG97

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Profilimde görebileceğiniz üzere masaüstü bilgisayarı satıp laptop almak istiyorum. Bu laptop'ı oyun odaklı değil de grafik tasarım işlerimi yapmak için kullanacağım. AI, PS, AE, PR gibi programları kullanacagim. Bütçem 5000 TL fakat duruma göre yükselebilir.

Ekran kartı biraz zayıf gibi sanki. Çok incelemedim ama ilk gorüşümden söylüyorum.

Eğer bütçeni arttırabiliyorsan M1 çipli MacBook al şu anda sana artısı eksisinden bol olur ve ekranı daha iyi.

Olabilir ama bütçemi arttirabilecegimi pek sanmıyorum. Zaten elimdeki kasayı satıp bir şeyler alacağım.

biraz beklersen fiyatlar az da olsa düşebilir.şu anda 5000 e masaustu bile toplanamıyor laptop için 5000 biraz az olabilir ama çok acilse butcenize gore bir şeyler alabilirsiniz

Olabilir ama bütçemi arttirabilecegimi pek sanmıyorum. Zaten elimdeki kasayı satıp bir şeyler alacağım.
o zaman bence biraz daha biriktir çünkü o civarlarda olan ekranların çoğunun gamut değerleri o kadar iyi değil gibi acer haricinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…