5000 TL Intel i7 6700 GTX 1070 Monitör Dahil Sistem Toplama

@febster Teșekkürler Sizede șimdiden hayırlı olsun.

300R ile değiștirdim kasayı. Galiba 100R montajda sıkıntı çıkarıyormuș.
Kasada 300R seçmeniz daha iyi olmuş bu ara da hafta içi toplayacağım sistem için birkaç güne bir sistem konusu açacağım. Bizim sistem konularına da bekleriz.

Amazondan tek seferde 150 dolardan fazla tutacak bir alışveriş yaparsanız %18 KDV eklenir.

Ekran kartı neden o kadar düşük fiyat? hangi site olduğunu öğrenebilirmiyim?
Sinerji.gen.tr O fiyatlar KDV hariç.

Amazondan tek seferde 150 dolardan fazla tutacak bir alışveriş yaparsanız %18 KDV eklenir.
150 değil 83$ dan sonra gümrük vergisi ekleniyor Kargo+vergi yi ekleyerek hesapladım.

Kasa olarak Corsair Spec Alpha aldım En ucuz vatan da vardı. O da Ankarada batıkent șubesinde. Önünden geçerken alalım dedik Umarım toplaması, kablolaması zor olmaz İlk defa toplayacağım da

Merhaba amazondan siparişi verdiniz mi acaba ? Bende sistem toplayacağım ama Türkiyedeki sitelerden birşey almaya çekinirken amazondan nasıl alırım bilemiyorum

Merhaba amazondan siparişi verdiniz mi acaba ? Bende sistem toplayacağım ama Türkiyedeki sitelerden birşey almaya çekinirken amazondan nasıl alırım bilemiyorum
Henüz sadece kasa aldım. Korkacak birșey yok Amazon müșterisini mağdur etmez. Amazon rehberi diye aratın ve dh deki konuyu güzelce okuyun

Henüz sadece kasa aldım. Korkacak birșey yok Amazon müșterisini mağdur etmez. Amazon rehberi diye aratın ve dh deki konuyu güzelce okuyun
Doğrudur ama tedirgin oluyor işte insan. Halbuki i5 6500 ve bazooka anakartla beraber aynı sistemi ben 5000tl ye hesapladım vatandan. Ben sizi takipte kalacağım zaten 1 ay sonra toplayabiliyorum bende sistemi. Sizde bana rehber olursanız sevinirim

Bende bi toplayabilsem Konu açarsanız benide etiketlerseniz yardımcı olmaya çalıșırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…