5000 TL kasa önerisi

waltuh wheit

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör:Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms
Mouse:Razer Viper Mini
Kulaklık:Razer Blackshark V2 X 7.1
Klavye:Steelseries Apex 9 Mini Mekanik Gaming Klavye
Arkadaşlar merhaba. Elimdeki kasa çok kötü, neredeyse nefes bile almıyor.
O yüzden bir kasa alacağım ve soğutmayı çok iyi yapması lazım, Adana'da yaşıyorum.
İşlemci için de 240mm sıvı soğutucu alacağım, onun için de yer lazım.
Ben bir kasa buldum ve fiyatına göre ucuz fakat kasaya neredeyse hiç bakmadım, yani araştırmadım.
Burada sizlere soruyorum, sizin önerdiğiniz böyle büyük ve soğutmayı iyi yapan kasa var mı ve benim attığım kasa iyi mi?

https://www.hepsiburada.com/dragos-warfire-7x-argb-fan-usb-3-0-psu-yok-atx-gaming-bilgisayar-kasasi-siyah-p-HBCV000041KYYT?magaza=atombilişim

Bütçe 5000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim son 1 yıldır hiç kasam yoktu ve geçenlerde 5-6 bin lira arası bütçem vardı. Sadece online oyun oynamak için bi kasa aradım ve bulması neredeyse imkansızdı. Çok aradım hatta en son izoly, turbox düşünecek hale bile geldim. Ve en mantıklısının Ps4 olduğunu düşündüm gittim aldım.. Demem o ki hocam bulması çok zor bu bütçelere maalesef.

Benim son 1 yıldır hiç kasam yoktu ve geçenlerde 5-6 bin lira arası bütçem vardı. Sadece online oyun oynamak için bi kasa aradım ve bulması neredeyse imkansızdı. Çok aradım hatta en son izoly, turbox düşünecek hale bile geldim. Ve en mantıklısının Ps4 olduğunu düşündüm gittim aldım.. Demem o ki hocam bulması çok zor bu bütçelere maalesef.
Düzenliyorum sadece kasa arıyormuşsunuz ben sistem sandım özür dilerim.

Geri
Yukarı