5000 TL Mönitör Hariç Sistem Toplama

Burkiiy

Kilopat
Daha fazla  
Bu ay kendime şöyle sadece oyun oynamak için 5000 TL bütçe ile monitör hariç bir masa üstü bilgisayar toplamak istiyorum. Toplamışken en iyisi olsun istiyor insan haliyle o yüzden bana 5000 TL ye önerebileceğiniz en iyi performanslı sistemi bekliyorum sizlerden. Ben şöyle toplanmış bir sistem gördüm acaba sizce uygun mudur bir eksiği yanlışı var mıdır diye sormadan edemedim; https://www.itopya.com/Mars-M1070AE...GB-DDR4-240GB-SSD-1TB-Disk-Gaming-Bilgisayar/
Bu sistemi beğenmediyseniz eklemek istediklerinizi veya kendi topladığınız sistemi paylaşırsanız sevinirim.

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz @BERWAR ?

Yardımcı olabilir misiniz acaba @Pantheon ? :)

B350 anakart
Ryzen 5 1600 işlemci
3000-3200Mhz 8x2 RAM
Samsung 850 evo SSD
Toshiba P300 HDD
Evga FSP Seasonic 600w 80+ PSU
Radeon rx580 / gtx1070de sığabilir.
Kasa tercihi size kalmış. Ana yapı bu şekilde oluşturulabilir..

Q1.jpg

Böyle birşey çıkıyor. Bana sorarsan bekle biraz VEGA'nın Core serisi 1500 ila 1900 TL arası olmasını bekliyorum.

B350 anakart
Ryzen 5 1600 işlemci
3000-3200Mhz 8x2 RAM
Samsung 850 evo SSD
Toshiba P300 HDD
Evga FSP Seasonic 600w 80+ PSU
Radeon rx580 / gtx1070de sığabilir.
Kasa tercihi size kalmış. Ana yapı bu şekilde oluşturulabilir..

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için, attığım linkteki sistemi incelediniz mi ?

Eki Görüntüle 241925
Böyle birşey çıkıyor. Bana sorarsan bekle biraz VEGA'nın Core serisi 1500 ila 1900 TL arası olmasını bekliyorum.

Teşekkür ederim yardımlarınız için. VEGA Serisi'nin ne zaman çıkacağına dair kesin bir bilgi hala verilmedi mi acaba ?

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için, attığım linkteki sistemi incelediniz mi ?

Teşekkür ederim yardımlarınız için. VEGA Serisi'nin ne zaman çıkacağına dair kesin bir bilgi hala verilmedi mi acaba ?
Temmuz'da çıkar, ama Ağustos'un ilk haftasına kayabilir dendi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı