5000 TL Oyun/Render Amaçlı Sistem Toplama

b7f77378569224d801701130a4613bd9.jpg

Sistemi böle değiştirdim.Sizce nasıl ram 16 gb takıntım vardır.Render yaparken oyun açıcam ordan google gircem.O yüzden ram yüksek istiyorum.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam sisteminizde 2 adet PSU var ona dikkat edin. Ayrıca GTX 970 gibi kart alıp da onu DVI VGA girişlerinden kullanmayın. Yazık edersiniz. Ve hocam size tavsiye ettiğim sistemde de RAM 2x8 GB.

Hocam sisteminizde 2 adet PSU var ona dikkat edin. Ayrıca GTX 970 gibi kart alıp da onu DVI VGA girişlerinden kullanmayın. Yazık edersiniz. Ve hocam size tavsiye ettiğim sistemde de RAM 2x8 GB.
Hdmı dan sağlarım doğru dedimmi bilmiyorum.Kasanın psu suna dikkat etmedim ayrı psu mu almalıyım yoksa 600w +80 bronze olan mı

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi arkadaşa toplamıştım bütçe varsa üstüne ssd konulabilir. 970 alınacaksa h.o.f'dan sonra bence gigabyte alınmalı diğer bileşenler gayet sağlam zaten. Mesela bütçe varsa cooler master hyper 212 evo ve samsung 850 240 gb ssd alınabilir. Ekran Alıntısıasa.JPG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı