5000 TL Oyuncu PC Toplama

Yer
Nvidia'nın yanında
Arkadaşlar 6000 liralık bütçem var, bunun yaklaşık 1000 lirası ile BENQ 24'' XL2411 LED 1MS FULLHD 144 Hz DVI/HDMI PIVOT Gaming Monitör alacağım. Geriye kalan 5000 TL ile Ryzen sistem toplamayı düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Bariz fark olmadığı sürece bütçeyi geçmezseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
En ucuz 1060'lar 2.000 TL oldu. O para o kartlara verilmez. Şimdi 1050 Ti alırsın, Volta çıkınca daha güçlü karta geçersin.
O sistemdr RAM, PSU, anakart değişimi öneririm. O kartı o fiyata satmazlar. Nerede buldun?

Son düzenleme:
En ucuz 1060'lar 2.000 TL oldu. O para o kartlara verilmez. Şimdi 1050 Ti alırsın, Volta çıkınca daha güçlü karta geçersin.
O sistemdr RAM, PSU, anakart değişimi öneririm. O kartı o fiyata satmazlar. Nerede buldun?
bende fiyat araştırması yaptığımda gördüm orada yazan fiyatlar yalan malasef :( Açıkçası yıllarca lenovo g570 de oyun oynadım ilk zamanlarda fazla sorun yaratmıyordu ama haliyle şimdi pc eskidi ve yeni çıkan oyunlar gerçekten iyi bir pc istiyor bunun için gözüm yükseklerde. (Yaza kadar bekleme kararı aldım ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı