5000 TL Sistem Toplama

Daha fazla  
Arkadaşlar uzun yıllardır aynı bilgisayarı kullanıyorum. Bu yüzden yeni toplama bir bilgisayar almaya karar verdim. Sistemdeki tüm parçaları Vatan'dan alacağım önerilerinizi oradaki fiyatlara göre yaparsanız sevinirim.

Bilgisayar donanımları hakkında çok az bilgim olduğu için sizlerin tavsiyesi üzerine bilgisayar alacağım. Uzun süre kullanabileceğim, sorun çıkarmayacak, sağlam bir bilgisayar olmasını istiyorum. Bilgisayarın kasa veya herhangi bir parçasının fazla gösterişli olmasına gerek yok. Önemli olan uzun süreli performans benim için.

Başta dediğim gibi bu konuda çok az bir bilgim var ve de bu yaz alacağım için bu kadar kısa sürede doğru kararı verecek kadar bilgi sahibi olamam. Bu nedenle benim için çok fazla olan bu 5000 TL'yi en mantıklı şekilde değerlendirebileceği bir sistem tavsiyesi vermenizi çok istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha beklemeni tavsiye ederim. Yani Gtx 1060 neredeyse 1700 TL hatta bazen daha pahalı fiyatlara satılıyor yani tamamen kazık şuan için. Fiyatlar belirli bir süre sonra düzelmeye başlar herhalde :)

capture-20170620-184236.png

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim, arkadaşın işi bitince banada monitörlü bir bilgisayar toplar mısınız? maximum 5500 olabilir monitör dahil, teşekkürler şimdiden.

Youtube Donanım Arşivi 5000 TL'lik sistemi alabilirsin.O paraya en yakışan sistem o.
Link Burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün Link: https://www.itopya.com/Mars-M1070GX...GB-16GB-DDR4-240GB-SSD-1TB-Gaming-Bilgisayar/
Teşekkür ederim ama Vatan Bilgisayar'dan almayı planlıyorum. Ona göre cevaplar verirseniz sevinirim.

Youtube Donanım Arşivi 5000 TL'lik sistemi alabilirsin.O paraya en yakışan sistem o.
Link Burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün Link: https://www.itopya.com/Mars-M1070GX...GB-16GB-DDR4-240GB-SSD-1TB-Gaming-Bilgisayar/
Ondan almayı düşünüyorumda itopya güvenilirmi bi sorun çıkarmı monitör de alacam yanında

HTC One cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı