5000 TL'ye 14 inç laptop önerisi

• Konuyu başlatan wZz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 582
Bütçe
5000

wZz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyun için konsolum bulunmakta o yüzden sadece hafif oyunları iyi şekilde açacak ( CS:GO, Valorant vs.), GTA 5 türevi orta ağırlıkta oyunları en azından 40 FPS'de çalıştıracak (arkadaşlarım hep PC'nin Online'ında GTA için) ama asıl amacı oyun olmayan üniversite işleri için kullanılacak laptop bakıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. 14 inç olması çok iyi olur taşıma açısından.

İşini görür diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha bu konudakiler hiç.

Merhaba arkadaşlar, oyun için konsolum bulunmakta o yüzden sadece hafif oyunları iyi şekilde açacak ( CS:GO, Valorant vs.), GTA 5 türevi orta ağırlıkta oyunları en azından 40 FPS'de çalıştıracak (arkadaşlarım hep PC'nin Online'ında GTA için) ama asıl amacı oyun olmayan üniversite işleri için kullanılacak laptop bakıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. 14 inç olması çok iyi olur taşıma açısından.

2 hafta önce 5000TL'idi. Fiyatların yükselmesinden sonra ürün popüler olunca bununda fiyatı arttı. Eğer fiyatı düşerse direk almanızı öneririm.

Bu ürünleri öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı