5000 TL'ye kadar klavye ve kulaklık önerisi

Bütçe
4-5k

Necmi22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, klavye ve kulaklık almak istiyorum. Klavye icin ozellikler red Switch Full boyut olursa iyi olur, kulaklık icin Wireless ve mikrofonu kapatmak icin tus olursa gayet iyi olur. Bu alttaki markları buldum daha iyisi bulursanız veya bu attıgımda bir sorun vs okursa yazarsanız mutlu olurum, aksi takdirde bunları alacagım. Bütçe olarak 2'si 4 bini gecmeyecek sekiilde baktım ama attıklarım 5 bin gibi yapıyor bundan dolayı 5 bin 4 bin civarı olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, klavye ve kulaklık almak istiyorum. Klavye icin ozellikler red Switch Full boyut olursa iyi olur, kulaklık icin Wireless ve mikrofonu kapatmak icin tus olursa gayet iyi olur. Bu alttaki markları buldum daha iyisi bulursanız veya bu attıgımda bir sorun vs okursa yazarsanız mutlu olurum, aksi takdirde bunları alacagım. Bütçe olarak 2'si 4 bini gecmeyecek sekiilde baktım ama attıklarım 5 bin gibi yapıyor bundan dolayı 5 bin 4 bin civarı olursa iyi olur.

Bu klavyeyi bende kullanıyorum gayet memnunum sadece ışıklandırması göz yormaması için çok aydınlık gözükmüyor dışarıdan bakınca ama gerçekten çok kaliteli İtopya'da 650 TL'ye düşmüştü yetişemedim 900 TL'ye Gaming Sinerji'den almıştım.

Asus TUF K3'e o kadar para verilmez. Onun yerine K3'ten çok daha iyi olan Strix Scope RX'i alabilirsin. Fiyatı civarında hatta üstünde de daha iyi bir klavye.

Kulaklık için:

Yeni konular

Geri
Yukarı