5000 TL'ye kadar tablet önerisi

Sybicort

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Başlıkta da belirttiğim gibi 5000 TL'ye kadar bir tablet arıyorum. Tabletler hakkında pek bir bilgim olmadığı için yardım almak istedim.
İlk amacım video izleyip, ders çalışmak ve not almak. Oyun oynamak gibi bir önceliğim yok. Maksimum oynayacağım oyunlar TFT, Wild Rift tarzı oyunlar olur. Şarj ve ekran konusunda beni üzmeyecek, en azından birkaç yıl götürebilecek bir şey arıyorum.
Çok çok zorlayarak bütçeyi 6000 TL yapabilirim fakat çok fark olmayacaksa o fiyat bandına çıkmayı düşünmüyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

120 Hz ekran, 128 GB depolama, 4 GB RAM+3 GB sanal RAM var. RAM yetersiz ama idare eder, işlemci de idare eder. Anlattığınız şeyler için bu tablet yeterde artar.

120 Hz ekran, 128 GB depolama, 4 GB RAM+3 GB sanal RAM var. RAM yetersiz ama idare eder, işlemci de idare eder. Anlattığınız şeyler için bu tablet yeterde artar.
Daha uyguna var mı önerebileceğiniz bir şey?

Daha uyguna var mı önerebileceğiniz bir şey?

Hocam size önerim fiyatlar daha artmadan bunu almanız. Vereceğiniz fiyata kesinlikle değer, biraz daha verin Honor marka olan tableti alın. Önerim bu, ancak 5000 liraya bunlar da var:

Geri
Yukarı