5000 TL'ye klavye ve mouse önerisi

Bütçe
5000

Ted_1283

Hectopat
3000 TL klavye için, 2000TL mouse için toplam 5000TL bütçem var. Mouse mümkünse kablosuz daha iyi olur.
Klavye için brown Switch veya ona benzeyen sessiz Switch'ler istiyorum şu an kullandığım Blue Switch artık baş ağrıtıyor.

3000 TL klavye için, 2000TL mouse için toplam 5000TL bütçem var. Mouse mümkünse kablosuz daha iyi olur.
Klavye için brown Switch veya ona benzeyen sessiz Switch'ler istiyorum şu an kullandığım Blue Switch artık baş ağrıtıyor.
Custom klavye yapmak ister misiniz?

Şu anda GMK67 indirimi hala devam ediyorsa custom yapmak için iyi bir dönemdeyiz.

O nasıl oluyor en ufak fikrim yok.

Ama bütçeme göreyse ve yapabiliyorsam yaparım tabii.
Hocam bütçenize göre ve en iyi seçenek. Switch, keycaps ve kit alıyoruz. Tek tek takıyoruz ve bu kadar. Aşırı basit bir şey yapması. Ayrıca tuşları ve Switch'i siz seçeceksiniz. Tuşlar keycaps oluyor.

Adam mekanik istemiş attığına bak. 2000 TL bir de. Saçmalık.

V2 Pro bütçe yeterse iyi olur bu arada. O konuda hak veriyorum fakat 3000 TL de fazla gibi geldi onun için.

Adam mekanik istemiş attığına bak. 2000 TL bir de. Saçmalık.

V2 Pro bütçe yeterse iyi olur bu arada. O konuda hak veriyorum fakat 3000 TL de fazla gibi geldi onun için.

Vatan da daha önce ikisini de kullanmıştım bayağı iyiydi klavye o yüzden atmıştım çok sert tepki gösteriyorsun sanki dünyayı kurtarıcaksın bir klavye önerisiyle.

Neyse. İyi bir şey çıkmayacak gibi buradan.
Klavye için parçaları gönderelim.
Switch: 0.76AU $ 92% OFF|Toptan KTT anahtarı lineer dokunsal Kang beyaz V3 çilek nane sevgilim gül şeftali Matcha mekanik klavye anahtarları için| | - AliExpress
Kang White V3 70 PCS olanını almalısınız. Mint falan da alabilirsiniz farklı bir ses için.
Kasa: 66.55AU $ 50% OFF|GMK67 özelleştirilmiş mekanik klavye kiti çalışırken değiştirilebilir Bluetooth RGB arka mekanik kablolu klavye masaüstü dizüstü PC için| | - AliExpress
Renk farketmez. Knob da var kitte. Baya iyi.
Keycaps olarak bir şeyler önerebilirim fakat bunu alın diyemem. Sizin zevkleriniz bana uyuşmayabilir. Bulmak için PBT OEM layout Keycaps yazacaksınız. Seçtiğiniz renge bağlı bu alınabilir.

Vatan da daha önce ikisini de kullanmıştım bayağı iyiydi klavye o yüzden atmıştım çok sert tepki gösteriyorsun sanki dünyayı kurtarıcaksın bir klavye önerisiyle.
Şimdi onu düşündüm siz like atınca. Özür dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir fikriniz yoksa nasıl yapılacağı ile alakalı 5:55'den sonrasını izleyebilirsiniz. Adam hızlı hızlı takmış Switch'leri siz pinleri dikkatlice oturtarak yapın. Sonrasını anlamışsınızdır zaten. Videonun geri kalanında mod yapıyor klavyeye daha iyi bir ses ve hissiyat için. Zorunlu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı