5000 TL'ye sistem toplama

bandias

Hectopat
Bildiğiniz gibi ekran karti piyasasi kotu. Eskiden RX 570'li hazır sistemlerin fiyatı bile 2 katına çıkmış. Ben giriş seviyesi fakat APU olmayan ekran kartlı bir sistem toplamak istiyorum. Maksimum 4 ay bekleyebilirim, sonra almayı düşünüyorum. İstersem şimdi de alabilirim. Bütçem 5000 TL. 100-200 TL artırabilirim maksimum. Sizce ne yapmalıyım? Kaç senedir bilgisayar almak için bekliyorum. Piyasanın bu halde olması beni üzdü.
Bir sorum daha var. 2. ele yönelmek mantikli midir? Çevrem cok geniş ve tanıdığım kişilerden alacağım için dolandırılma ihtimalim neredeyse yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram'den iki tane. Kalan paranın üstüne biraz koyup ikinci el 750 Ti, Rx550, GT1030 tarzı kartlar al idarelik. Sorunlar düzelince ekran kartı alırsın.

RAM'den iki tane. Kalan paranın üstüne biraz koyup ikinci el 750 Ti, RX550, GT1030 tarzı kartlar al idarelik. Sorunlar düzelince ekran kartı alırsın.

Maalesef sonradan ekran karti alamam izin alamam daha doğrusu başka öneriniz var mıdır?

Maalesef sonradan ekran karti alamam izin alamam daha doğrusu başka öneriniz var mıdır?
Parçaları bunlarla değiştir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı