5000TL 1080p Oyun Sistemi Önerisi

Laniakeea

Kilopat
Daha fazla  
Evet dostlar arkadaşa sistem toplayacağız yağdırın önerileri bakalım :) Şahsen i7 7700K'nın oyun için 10 numara olduğunu düşünüyorum, mümkünse bununla bir sistem toplayın, GTX 1060 seviyesinde ekran kartlarına bakabilirseniz iyi olur üzeri gereksiz diye biliyorum 1080p için. Yanılıyorsam yine siz bildiğinizi okuyun dostlar :) 2TB HDD ve 256GB SSD olsun, şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin :)

@Laniakeea dostum, sen şimdilik idare amaçlı Toshiba P300 1TB ve Adata SU800 128GB SSD al. SSD olarak ise 256GB almaya gerek yok, bütün programları oraya yüklemen imkansız. İleride 1TB HDD eklemesi daha yaparsın, fakat bu istediklerin bütçeyi aşıyor, eğer ki ben alırım bir şekilde diyorsan al o zaman ama benim tavsiyeme göz at ve tekrar düşün istersen? :) :D

Hocam konu kilit, arkadaş mal gibi bu paraya notebook almış benim de diyecek birşeyim yok :) Hem de oyun için topladığını da hatırlatırım. Sağlık olsun :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı