5000TL laptop önerisi

370423

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, normalde masaüstü toplayacaktım ancak üniversite mevzusu aklıma geldi ve çok sık seyahat eden bir ailem olduğu için masaüstü alsam bile yazın en fazla 1 ay rahatça kullanabilecektim. Ben biraz piyasaya baktım, kuzenimin de kullandığı bir laptop vardı, onu beğendim. Bütçem 5000TL. Amacım sadece ödevler ve sık olmasa da CS:GO, Valorant oynayabilmek içindir. Önerilerinizi bekliyorum. Ha unutmadan o laptopun linkini bırakayım.
5000TL'yi geçmemesi benim için çok önemli.

İşlemci olarak daha güçlü kendisi daha ucuz olmasına karşın, bir tek depolamada sıkıntı çekebilirsiniz ama aradaki para farkıyla da çözebilirsiniz bunu. 4. nesil işlemci farkına kesinlikle değeceğini düşünüyorum.

İşlemci olarak daha güçlü kendisi daha ucuz olmasına karşın, bir tek depolamada sıkıntı çekebilirsiniz ama aradaki para farkıyla da çözebilirsiniz bunu. 4. nesil işlemci farkına kesinlikle değeceğini düşünüyorum.
Ekran kartı Vega 8 mi hocam?

Ekran kartı Vega 8 mi hocam?
Ekran kartı işlemci üzerinde dahili bulunmakta olan grafik birimi. İki işlemcinin grafik işleme karşılaştırmasını oyunlar üzerinde şöyle inceleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4300U hem daha düşük bir TDP değerine sahip hem daha performanslı.

Ekran kartı işlemci üzerinde dahili bulunmakta olan grafik birimi. İki işlemcinin grafik işleme karşılaştırmasını oyunlar üzerinde şöyle inceleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4300U hem daha düşük bir TDP değerine sahip hem daha performanslı.

Yardımınız için teşekkür ederim hocam sanırım SF314 modelini alacağız testlerde daha öndeymiş depolama olarak içindeki SSD'yi çıkartıp 250GB EVO düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı