5000TL PC vs PS4 Pro

Anti konsol değilim. PC'm yok ve PS3'üm var. İkisine farklı farklı bütçe ayırınca bilgisayar çok dandik oluyor. Ya sadece PS4 PRO almalı ya da PC. PC'nin oyun fiyatları nedeniyle daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
Ya PC alınmalı ya da Pro fikri hiç de mantıklı değil. :) Pro alınca ne oluyor normal PlayStation 4'den kat kat daha fazla mı eğleniyorsun hayır. 5000 Liradan 1000 Lira kısınca PC niye çok dandik olsun ki 4000 Liraya da gayet eli yüzü düzgün PC toplanabiliyor.

Ya PC alınmalı ya da Pro fikri hiç de mantıklı değil. :) Pro alınca ne oluyor normal PlayStation 4'den kat kat daha fazla mı eğleniyorsun hayır. 5000 Liradan 1000 Lira kısınca PC niye çok dandik olsun ki 4000 Liraya da gayet eli yüzü düzgün PC toplanabiliyor.
1000TL'ye 2. el bir PS4 alabiliyorsun 0 değil. Ayrıca 5000TL'ye GTX 1060'lı bir pc toplanırken 4000TL'ye GTX1050 Ti'lı bir pc toplanıyor. Birisi 100fps alırken diğeri 65fps alıyor. İkisini birlikte almak hiç mantıklı değil.

1000TL'ye 2. el bir PS4 alabiliyorsun 0 değil. Ayrıca 5000TL'ye GTX 1060'lı bir pc toplanırken 4000TL'ye GTX1050 Ti'lı bir pc toplanıyor. Birisi 100fps alırken diğeri 65fps alıyor. İkisini birlikte almak hiç mantıklı değil.
1000 TL'ye ikinci el PS4 alınabildiği konusunda bizi aydınlattığın için teşekkür ederiz, ben ilk mesajımda sıfır yazmışım galiba. :)

Önemli değil. Aynı işleri görecek biri sıfır biri ikinci el cihaz almanın ne kadar gereksiz olduğunu anladıysan sorun yok.
Ben zaten ilk başta ikinci el yazmıştım, sanırım senin okuma problemin var. :) İkinci el cihaz almanın gereksiz olduğunu yazman kadar gereksiz bir şey göremiyorum.

Bilgisayar ve konsol farklıdır. Zevk işidir ve oyunları birinde olup diğerinde olmayabilir. Aynı şekilde oyun fiyatlarıda PS de daha pahalıdır. Uzun vade kullanmayacaksanız PS4 tercihimdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı