5000TL tok sesli klavye önerisi

Klavye şuan vergiler dahil 4k civarı switchleri sevmesse değiştirme fiyatlarını göz önünde bulundurusak.vgn x68 çok daha mantıklı bir seçim ayrıca kasa kalitesi olarak da çok daha önde
Tabi bu benim şahsi görüşüm

X68 Alabilir. SWAR50 Kodu ile de 50 TL indirim alır.

Önerdiğinde fiyat olarak çok farklı değil hocam. Diğer konuda bilemiycem ben kasasını hiç sevmedim ama tabii karar yine alana kalmış.

Aynı şekilde hocam tam tersini düşünüyorum... Demek ki harbiden zevkler ve renkler

Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam.

Bu arada ekranı yeni görüyorum aşırı tatlıymış alasım geldi ama keşke yön tuşları ve üstündeki printler olmasaymış ama o zamanda ekran koyacak boşluk olmazdı...

Bütçedeki en iyi modellerdendir X68. hotswap özelliği de mevcut isterse Switch'ya da keycapsleri değiştirebilir.

Aynı şekilde anne prodada var. Ancak bunda herhangi bir alt ışık ya da tuş ışığı yok sanırım doğru mu? Öyleyse tarzım değilmiş ya.

@Kaan Diktaş & @Enozit

Hocam ikinize de çok teşekkürler. Wraith'de satılan versiyon X68'de hotswap olduğuna emin miyiz? Eğer değişebiliyorsa direkt ona yapışayım. Bir de bunda Rapid Trigger yok sanırsam değil mi?

Edit: Şimdi baktım sitede var yazıyormuş, galiba uyumam lazım. Peki bir sorum daha var Linear daha tok ve daha soft ses veriyor tactile yine tak tuk ses çıkarıyor gibi geldi bana. Bunun Linear versiyonunu bulamaz mıyım?

Ona yapış Rapid trigger var çok güzel bir klavyedir kendisi.

Işıklandırması mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten de çok tatlı yahu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…