5000TL'ye kadar Android telefon önerisi

Kullanıma göre değişir hocam, uzun vadeden kastımız eğer iPhone'lar gibi 5-6 yılsa götürmeyebilir. Standart kullanımda hemen 1-2 yılda çöp olmaz ama onu söyleyebilirim.

Şu an sepette 4.600 TL'ye düşüyor. İnternetten alıp mağazadan teslim alabilirsiniz, 400 TL'yle de kulaklık falan alırsınız :)
Şöyle şimdi. Şuan elimde Alcatel 5v var. 3 yıl oldu tam ve hala çalışır vaziyette. İyi kullandım. Ancak öldü artık vade doldu. Bu telefonun performans testleri iyi gibiydi. Para konusuna gelince internetten alışveriş kredisi (300-500 tl faizli) ya da sonradan taksitlendirme düşünüyorum
Uzun süre gitmesini istiyorsan telefonun 2. el bir iPhone alabilirsin çünkü Android'ler yıllar geçtikce çok kasmaya ve kamerası kötüleşmeye başlıyor. iPhone 7 Plus veya Samsung A31 alabilirsin
Hocam A31 ve A32 karşılaştırdım. A32 daha iyi ama realme de ondan iyi görünüyor. F/p de alıyor gibi

M52 performans telefonu size fazla bence. Realme 8 ise saçma bir telefon fiyatına göre. Note 9S zaten düşünmeyin bile. M52 en mantıklı seçim oluyor yine de.

Şöyle şimdi. Şu an elimde Alcatel 5V var. 3 yıl oldu tam ve hala çalışır vaziyette. İyi kullandım. Ancak öldü artık vade doldu. Bu telefonun performans testleri iyi gibiydi. Para konusuna gelince internetten alışveriş kredisi (300-500 TL faizli) ya da sonradan taksitlendirme düşünüyorum

Hocam A31 ve A32 karşılaştırdım. A32 daha iyi ama Realme de ondan iyi görünüyor. F/P de alıyor gibi

A31 biraz daha ucuz yollu olduğu için yazdım. Oyun oynayacaksanız Mi 9T alabilirsiniz

Kaçıyor fakat fiyatını hak eden bir telefon. Ama o kadar çıkamam derseniz Realme 8 de fazla fazla işinizi görür. Android 13 alacak daha sonrasını alamayacak.
Mağazada bi göreyim yine dönüp dolaşıp buraya gelicem. Eğer fiyat farkı yoksa mağazadan alırım diye düşünüyorum.

Aldım birkaç gündür kullanıyorum. İstediğiniz oyunları 60 fps oynatır muhtemelen. Wild rift ve apex mobile de test ettim.
kamerası gayet güzel.
Arayüzü de aynı şekilde. fazlasıyla özelleştirme yapabiliyorsunuz.
Bu fiyata öneririm.
Sorusu olan yazabilir tekrar.

Son düzenleme:
Mağazada bir göreyim yine dönüp dolaşıp buraya geleceğim. Eğer fiyat farkı yoksa mağazadan alırım diye düşünüyorum.

Aldım birkaç gündür kullanıyorum. İstediğiniz oyunları 60 FPS oynatır muhtemelen. Wild Rift ve Apex Mobile de test ettim.
Kamerası gayet güzel.
Arayüzü de aynı şekilde. Fazlasıyla özelleştirme yapabiliyorsunuz.
Bu fiyata öneririm.
Sorusu olan yazabilir tekrar.

Hayırlı olsun hocam. Bu arada Apex ve Wild Rift basit oyunlar 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı