5000TL'ye oyun için Bluetooth kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan aty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 589
Kablosuz olarak TR fiyatından bağımsız yazıyorum çünkü fiyatlar çok alakasız bizde.
Cloud Alpha ve 2 pil. Olarak en iyiler tizleri zayıfmış.
Logitech G PRO X G533 g733.
Corsair bilgim yok Virtuoso sanırım iyi.
Astro A50 bulunabilir 250 euro falandı ama önermem A40TR varken.
SS nova 7 ama yurt dışı bulunsa iyi çok pahalı bizde garip 130 euro falan.
Razer BlackShark V2 Pro (2023 versiyonu çıkacak beklemeyi öneririm 200 dolar fiyat) Barracuda Pro'ya da normal.
Plantronics HS800 bilmem bir şey.
Epos H3 Pro hybrid fiyatından ve üründen emin değilim.
Yazdıklarım konfor ve ses olarak övülen modeller kafanız benim gibi şekilsiz ve büyük değilse ve gözlük yoksa çoğu model rahat gelecektir zaten.

Razer BlackShark düşünüyorum ama maximum 1 ay sonra kulaklık alırım erkenden almak istiyorum uzun sürer mi acaba çıkması o kafa karıştırıyor.

Kablosuz olarak TR fiyatından bağımsız yazıyorum çünkü fiyatlar çok alakasız bizde.
Cloud Alpha ve 2 pil. Olarak en iyiler tizleri zayıfmış.
Logitech G PRO X G533 g733.
Corsair bilgim yok Virtuoso sanırım iyi.
Astro A50 bulunabilir 250 euro falandı ama önermem A40TR varken.
SS nova 7 ama yurt dışı bulunsa iyi çok pahalı bizde garip 130 euro falan.
Razer BlackShark V2 Pro (2023 versiyonu çıkacak beklemeyi öneririm 200 dolar fiyat) Barracuda Pro'ya da normal.
Plantronics HS800 bilmem bir şey.
Epos H3 Pro hybrid fiyatından ve üründen emin değilim.
Yazdıklarım konfor ve ses olarak övülen modeller kafanız benim gibi şekilsiz ve büyük değilse ve gözlük yoksa çoğu model rahat gelecektir zaten.

Razer BlackShark V2 Pro'nun 2023 versiyonunu birazcık araştırdım ciddi anlamda değişmiş denilecek neredeyse hiçbir şey yok tabii yarım yamalak bir İngilizce ile beklemeye değer mi?

Razer BlackShark V2 Pro'nun 2023 versiyonunu birazcık araştırdım ciddi anlamda değişmiş denilecek neredeyse hiçbir şey yok tabii yarım yamalak bir İngilizce ile beklemeye değer mi?

Mikrofonda iyi iyileştirme varmış kablosuz şarj süresi 70 saate çıkacakmış padlerde minik değişiklikler var başka var mıydı hatırlamıyorum V2 Pro eski versiyonu zaten şu an Avrupa'da bedavaya satılıyor 130 euro falan bizde hala 4K.

Mikrofonda iyi iyileştirme varmış kablosuz şarj süresi 70 saate çıkacakmış padlerde minik değişiklikler var başka var mıydı hatırlamıyorum V2 Pro eski versiyonu zaten şu an Avrupa'da bedavaya satılıyor 130 euro falan bizde hala 4K.

Çok ufak ve basit görünen şeyler aslında belli olmayan bir tarihe kadar kulaklık almadan beklemek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum 2023 sürümü için.

Yeni konular

Geri
Yukarı