5000TL'ye RX 570 sistem alınır mı?

Bende RX570 ekran kartı vardı. Gayet 1440p'de bile 60 FPS alıyordum.

Fiyatlar normal görünüyor ama bulmak zor onları o fiyattan Kasayı da koyduğun zaman 5K yı geçer. Söylediğiniz gibi olmadı yani daha ucuza gelmedi sistem, bence normal fiyat ama 570 yerine GTX 1060 almak daha iyi olabilir.

Şahsen benim takıldığım yer işlemci. Eminim bundan daha iyi işlemcisi olan bir sistem 5k bulunabilir. Ryzen 5 1600 nedir yahu Düpedüz ekran kartı kıtlığından faydalanmaya çalışan birisi işte...

Şahsen benim takıldığım yer işlemci. Eminim bundan daha iyi işlemcisi olan bir sistem 5k bulunabilir. Ryzen 5 1600 nedir yahu Düpedüz ekran kartı kıtlığından faydalanmaya çalışan birisi işte...
1600 o kadar da kötü değil hocam fiyatına göre gayet güzel işlemci.

PSU, SSD, RAM ve anakart modellerini bilmeden yorum yapamayız.

Şu anki piyasa göre normal. Ama @recepbaltaş'ıseveninsan hocamın dediği gibi bütün donanımları söylersen daha iyi olur.

Kasa ve PSU Power Boost, SSD Patriot Burst 240GB, anakart Gigabyte B450M S2H, RAM 2 tane XPG Gammix D30. bütçem 6000TL.

Hocam attığınız alttaki ilanın sahibiyle önceden konuşmuştum ama 5000TL çok ucuz geldi bu sistem için bu fiyat normal mi? Aldıktan sonra bir sorun çıkartmasından veya dolandırılmaktan korkuyorum.

Son düzenleme:

Dostum elbette ki elden ele alman gerekiyor. Az para değil. Gerekli testleri yaptıktan sonra alınabilir. Ben yeri geldi çok pahalı olan ürünleri yarı fiyatına aldığım oldu. Şans meselesi. Bazen 2. el fiyatın da altına düşebiliyor fiyatlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…