500GB SSD önerisi

Bütçe
350
350 liraya 500 GB SSD yok.

Çöp ürün. Yazılımı var mı? Firmware var mı? İçindeki bileşenler belli mi? Abuk subuk ürünler önermeyin.

350 liraya 500 GB SSD yok.

Çöp ürün. Yazılımı var mı? Firmware var mı? İçindeki bileşenler belli mi? Abuk subuk ürünler önermeyin.

Max 350 demiş. Ben 1TB modelini 2 senedir kullanıyorum. Gayet güzel.

Max 350 demiş. Ben 1TB modelini 2 senedir kullanıyorum. Gayet güzel.

Tamamdır o zaman. Şu programları indirip çalıştırmayı dener misin? Bir donanımına bakalım. Bu işlemde herhangi bir risk yok.

@Mert Ukte Hayır gayet güzel falan değil. Siz almışsınız, sadece çalıştığı için gayet güzel diyorsunuz. Elinizde o ürünün kaliteli olduğuna dair hiçbir argüman yok.

Abuk subuk adı sanı duyulmamış bir marka. Yazılımı var mı, firmware update alıyor mu, içindeki kontrolcü ne söyler misiniz?

@Mert Ukte Hayır gayet güzel falan değil. Siz almışsınız, sadece çalıştığı için gayet güzel diyorsunuz. Elinizde o ürünün kaliteli olduğuna dair hiçbir argüman yok.

Abuk subuk adı sanı duyulmamış bir marka. Yazılımı var mı, firmware update alıyor mu, içindeki kontrolcü ne söyler misiniz?
Tüm oyunlarımı kurdum oynuyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Abuk subuk bir ürün olsaydı 2 senedir bir kere bilinen bir sorun çıkarırdı. Teknik detayları bilmiyorum.

Dostum, sıkıntı çıkartmadığı iyi olduğu anlamına gelmiyor. Bilmediğin şeyi neden savunuyorsun o zaman bana? Ben de attığım Gigabyte SSD'yi kullanıyorum, sana tüm detaylarını söyleyebilirim. Çok iyi olmadığını, entry level SSD olduğunu da söyleyebilirim. Sen kendi kullandığın SSD hakkında ne dersin? ''Çalışıyor, iyi SSD'' bu bilgiyle gelme bana. Kullandığın SSD dandik. Bir sorun yaşasan karşında bulabileceğin muhatap da yok. Hadi ben bir şey bilmiyorum, lütfen konu aç ve gelecek yorumları oku o SSD hakkında. @Mert Ukte

Oyun kurup sıkıntı yaşamayı beklemeyin zaten, SSD'niz çöp. İnsanlara da çöp önermeyin sırf sizde çalışıyor diye.

Geri
Yukarı