500TL Direksiyon seti önerisi

• Konuyu başlatan yiiit
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 696
Evet haklısınız hocam bir 500 daha biriktirip 2. el 900 derece almak en mantıklısı olacak gibi.
Logitech Momo en azından 270 derece ve F1 oyununda gerçekliği yakalarsınız. Ama ETS 2 gibi oyunlarda zevk vermez. Oynanıyor mu? Evet, birkaç hassasiyet ayarı ile ETS veya Assetto Corsa gibi oyunlar oynanabiliyor tabi ki ancak direksiyonu 900 derece çeviremeyince gerçekçiliği hissedemiyorsunuz. Sadece GT veya F1 arabaları sürerseniz gerçekçi geliyor. Bunun dışında DFGT alınca da debriyaj ve vites yok diye eksiklik hissedebilirsiniz ama yine de daha iyi olur 900 derece direksiyon.

Hocam haklısınız fakat malum ekonomik sıkıntılar :p 180 dereceye razıyım 2. el.
Sakın öyle bir hata yapma. Paranı boşa çöpe atmış olursun. Hiç zevk alamazsın, Biraz karamsar yaklaştım ama :) Oyunda zevk almak istiyorsanız 2. el 900 derece bir direksiyon almak en doğrusu.

Logitech Momo en azından 270 derece ve F1 oyununda gerçekliği yakalarsınız. Ama ETS 2 gibi oyunlarda zevk vermez. Oynanıyor mu? Evet, birkaç hassasiyet ayarı ile ETS veya Assetto Corsa gibi oyunlar oynanabiliyor tabii ki ancak direksiyonu 900 derece çeviremeyince gerçekçiliği hissedemiyorsunuz. Sadece GT veya F1 arabaları sürerseniz gerçekçi geliyor. Bunun dışında DFGT alınca da debriyaj ve vites yok diye eksiklik hissedebilirsiniz ama yine de daha iyi olur 900 derece direksiyon.

Evet hocam haklısınız 900 derece olmadıktan sonra gerçektende pek bir anlamı yok Assetto Corsa oynamak için alıyorum bu arada.

Evet hocam haklısınız 900 derece olmadıktan sonra gerçektende pek bir anlamı yok Assetto Corsa oynamak için alıyorum bu arada.
O zaman 900 dereceye para biriktir. Bende 180 derece var ve söktüm içini, dişlilerle falan 900 dereceye çıkartmaya çalışacağım başarabilirsem güzel olacak. Bir de yanına joystick ile debriyaj ve vites de yapmayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı