500TL fare önerisi

Bütçe
300-600
Çok iyi bir mouse değil hocam. 500 TL fiyat altındaki iyi modeller hakkında çok bir fikrim yok. @avria hocam yardımcı olabilir belki. Şimdi baktım Prime FPS modelinde sorun yok herhalde. Eğer bütçeniz varsa alabilirsiniz.
Görünüşü çok hoşuma gitmedi prime FPS nin birde şuanda Rival 3 kullanıyorum ve sağ tıkı bozuldu basılı tutmuyor birde tıklarken sanki farenin altı boşmuş gibi bir his veriyor. Umarım bu modelde böyle değildir.

Xpg Slingshot RGB Ultra Hafif 12000 DPI Gaming Mouse (Slingshot-Bkcww) - Gaming.Gen.TR

Hocam 3360 sensörü var glorious model O'nun kablolu versiyonundan daha iyi sensörleri aynı zaten fiyat olarak XPG daha iyi hatta. Delikli olmasına rağmen 73 gram eğer ağırlığına dikkat etmiyorsanız bakabilirsiniz, ben kendim kullanmadım bir arkadaş önermişti bana da alacaksanız incelemelerine bakmadan almayın iyi günler.

Deathadder Essential sıkıntılı mouse 650TL ye falan kesinlikle alınmaz, eve gidince öneride bulunacağım hocam bekleyin.

(Şu an fiyatı biraz artmış yine de çok iyi mouse, dediğim taktik ile ucuza geliyor) 500 küsur. Prime üyesi olursanız kargo ve paketleme ücretsiz oluyor diye biliyorum. Nays ile Prime alırsanız 20TL'ye Prime sahibi oluyorsunuz. Ve mouse 500 küsur TL'ye geliyor kargo bedava olarak.

Bunun dışında mouse önermem bulabileceğiniz en iyi fareler bu, bu fiyat bandında.

(Şu an fiyatı biraz artmış yine de çok iyi mouse, dediğim taktik ile ucuza geliyor) 500 küsur. Prime üyesi olursanız kargo ve paketleme ücretsiz oluyor diye biliyorum. Nays ile Prime alırsanız 20TL'ye Prime sahibi oluyorsunuz. Ve mouse 500 küsur TL'ye geliyor kargo bedava olarak.

Bunun dışında mouse önermem bulabileceğiniz en iyi fareler bu, bu fiyat bandında.
Hocam peki MSI Clutch gm8 mi daha iyidir yoksa attığınız Gigabyte m2 mi?

Hocam peki MSI Clutch gm8 mi daha iyidir yoksa attığınız Gigabyte m2 mi?
Clutch gm08 in sensörü çöp. Bu attıklarım dışında başka mouselara bakmayın derim diğer mouselara da baktım en mantıklı olanlarlar bunlar. Xpg de güzel aslında o da alınabilir.

Clutch gm08 in sensörü çöp. Bu attıklarım dışında başka mouselara bakmayın derim diğer mouselara da baktım en mantıklı olanlarlar bunlar. Xpg de güzel aslında o da alınabilir.
Sağolun hocam baya yardımcı oldunuz.(sensör kalitesi vs. çok anlamıyorum) XPG de güzel ama delikli mouse hoşuma gitmiyor. Deathadder mini almayı düşünüyorum ama çok küçük değildir umarım.

Sağolun hocam baya yardımcı oldunuz.(sensör kalitesi vs. çok anlamıyorum) XPG de güzel ama delikli mouse hoşuma gitmiyor. Deathadder mini almayı düşünüyorum ama çok küçük değildir umarım.
Elin büyükse Deathadder v2 mini alma derim çok küçük mouse.

Yeni konular

Geri
Yukarı