500TL İkinci Monitör Önerisi

CrusherHD

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle bu konuda birçok post bulunmasına rağmen aradığımı bulamadım, yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Arkadaşlar yeni bir monitör almak istiyorum ve iki adet sorum olacak sizlere.

Birincisi tavsiyelerinizi isteyeceğim; monitörü çoğunlukla oyun oynarken kullanacağım ve şuan harcayabileceğim miktar en fazla 500TL. Konuya çok hakim değilim ancak bildiğim kadarıyla tepkime süresi ve Hz en önemli özellikler. Yalnızca tercihim ekran boyutunun en az 21 inc olması ve 1080p olması. Ayrıca ikinci el almaya da razıyım. Her türlü önerilerinize açığım ve bu fiyat aralığında farklı özellikler tavsiye ediyorsanız lütfen söylemekten çekinmeyin.

İkinci sorum ise tamamen cehaletimden dolayı, kusuruma bakmayın. Alacağım monitörü 2. monitör olarak kullanmayı planlıyorum ve bunu yaparken şu anki monitörümle herhangi bir uyumluluk sorunu vs. yaşar mıyım?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı