500TL kablosuz kulakiçi kulaklık önerisi

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. Kaba durmayan, rahat, kulaktan düşmeyen, ses kalitesi iyi olan kablosuz kulakiçi kulaklık önerir misiniz? Bütçede en fazla 100 lira çıkabilirim. Samsung Galaxy M51 ile kullanacağım.

Sennheiser CX 150BT böyle bir kulaklık buldum. Sennheiser güzel markadır ama daha güzel f/p ürünleri de olabilir.
Tasma tasarımını pek sevmiyorum ama teşekkür ederim öneriniz için.

Bu fiyat bandında alabileceğin en iyi ürün olabilir.
Çok hoşuma gitti gerçekten güzel duruyor.
Galaxy Buds için fiyatını hak etmiyor demişlerdi. Rise olanı dediğim gibi tasma tasma tasarımdan hoşuma gitmedi. Ancak Life Note çok hoşuma gitti. Şu anlık listemde Anker Soundcore Life Note ve Huawei Freebuds 3i var.

Tasma tasarımını pek sevmiyorum ama teşekkür ederim öneriniz için.

Çok hoşuma gitti gerçekten güzel duruyor.

Galaxy Buds için fiyatını hak etmiyor demişlerdi. Rise olanı dediğim gibi tasma tasma tasarımdan hoşuma gitmedi. Ancak Life Note çok hoşuma gitti. Şu anlık listemde Anker Soundcore Life Note ve Huawei Freebuds 3i var.
Sen seç. Ama şöyle de bir şey var Freebuds için 1 mikrofon gibi algı yaratmış. 3 Adet mikrofonu var. Bence sen ikisi hakkında sıkı bir araştırma yapıp öyle karar ver.

Sen seç.
Teşekkür ederim karşılaştırmayı attığınız için. Anker olan modelin şarjı daha uzun süre gidiyor galiba. Huawei olan modelde ise sadece ek özellik olarak Aktif Gürültü Engelleme görebildim. Hem Ankerin fiyatı daha ucuz hemde özellik olarak daha fazla içime sindi. Anker almaya karar verdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı