500TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
500
Selamlar eğer ki marka takıntın yoksa Rampage Drop Plus önerebilirim kendim de aşağı yukarı 4 5 aydır bu kulaklığı kullanıyorum 400 TL civarında almıştım gerek oyunlarda gerek müzik dinlerken gayet güzel mikrofon kalitesi vs de temiz ve kaliteli zamanında almadan önce 400 500 TL bandında bayağı bir kulaklık bakmıştım F/P olarak en son Drop Plus da karar kıldım ve gayet memnunum sesleri çok temiz ve yüksek veriyor özellikle basslar mükemmel.

Selamlar eğer ki marka takıntın yoksa Rampage Drop Plus önerebilirim kendim de aşağı yukarı 4 5 aydır bu kulaklığı kullanıyorum 400 TL civarında almıştım gerek oyunlarda gerek müzik dinlerken gayet güzel mikrofon kalitesi vs de temiz ve kaliteli zamanında almadan önce 400 500 TL bandında bayağı bir kulaklık bakmıştım F/P olarak en son drop Plus da karar kıldım ve gayet memnunum sesleri çok temiz ve yüksek veriyor özellikle basslar mükemmel.

Onuda listeme ekledim HS50 Pro 470 TL'ye düşmüş şu an tercihimi ondan kullanacağım gibi duruyor.

Onuda listeme ekledim HS50 Pro 470 TL'ye düşmüş şu an tercihimi ondan kullanacağım gibi duruyor.

7.1 olsun dersen Anker al ancak 7.1 sorun değil ise HS50Pro alabilirsin.

Benim için sanal 7.1 pek önemli değil borazda pazarlama hilesi olduğunu düşünüyorum sanırım HS50 alacağım Anker biraz büyük duruyor.

Alabiliyorsanız hızlıca alın derim.

Alabiliyorsanız hızlıca alın derim.

Evet bende şimdi görmüştüm N11 de 400TL'ye düşmüş yarın sipariş vereceğim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı