Netflix 500TL Netflix için TV Box Önerisi

Kerykeion

Hectopat
Merhabalar,

Evde LG 42LA660S TV var. Malum kendisi biraz eskidi ve Netflix programından bir şeyler izlemek işkence olabiliyor bazen. Belirttiğim bütçede bir TV Box aramaktayım. 1080P'de sıkıntı çıkarmadan akış sağlayabilecek TV Box önerilerinizi bekliyorum. Wi-Fi çekim gücü de biraz iyi olursa sevinirim.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:

2 ürünlere de sahibim ve aktif kullanmaktayım. Hepsinden çok memnunum, farkları birinde 4K desteklerken öbüründe 1080P destekliyor ve az bir farkla donanım özelliği var. Mi Box size pahalı gelirse Stick modeline yönelebilirsin. Aklınızda takılan sorunuz varsa çekinmeden sorabilirsin, seve seve yardımcı olurum.

Güzel cihaz tv alınca kenara kaldırdım.
Ekstra uygulamaları da yükledikten sonra çoğu şeyi yapabiliyorsunuz.

Cevabınız için teşekkür ederim. Eve henüz 4k bir ürün girmedi Bu bağlamda fazla para vermek benim için de mantıksız olur. İşlev olarak aynılarsa benim için sorun değil. Netflix'te akıcılık, menü geçişi, trailer izleme (Özellikle video için seçenekler menüsü) falan nasıldır? Donma, kasma yapar mı? Modem yaklaşık 3m mesafede odanın hemen dışında kapıdan görünüyor, çekim sorunu yaşar mıyım? Bir de naçizane isteğim; IPTV Smarters Pro uygulamasını yükleme imkanım var mı? Yoksa kullanmış olduğum IPTV sağlayıcısının web yürütücüsünü kullanabilir miyim?

2 ürünlerde geçerli olmak üzere yazıyorum; Netflix ve Prime Video'da akıcılık konusunda bir şüpheniz olmasın (Youtube'da bir sürü videolar mevcuttur, mutlaka inceleyin.). En ufak takılma veya performans sorunu yaşamadım, Gamepad ile oyun oynarken bile. Üstelik 6 saat aralıksız çalıştırmışlığım vardır (Biraz fazla ısınıyor ama her teknolojide böyledir ve sorun yaşamazsınız). Ha şunu da belirtmek istiyorum, bi' ara gece açık kalmıştı cihazı kapattığımı zannediyordum, sabah fark ettiğimde sadece Netflix'e girmiyordu ve yeniden başlatınca düzeldi. Bunun için de ayarı var, bir süre kullanılmadığında uyku moduna geçiyor vs. Yani sonuç itibariyle bu cihazlar sizi üzmeyecektir, emin olun. Çekme mesafesine gelirsek maksimum 10 metreye kadar çekebiliyor, bunun için de test videoları da mevcut. Bahsi geçen IPTV Smarters Pro uygulamasını az önce yükledim ama hesabım olmadığı için giriş yapamıyorum, muhtemel çalıştırır herhalde. 2 cihazın özellik farkları için de kaynağı aşağıya bırakıyorum, incelersiniz:

Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Daha eski tarihli olmasına rağmen donanım farkından dolayı Mi Box S alacağım sanırım. Önümüzde ki günlerde, 11.11'de vs indirime girecek olursa alayım hemen.

Ne demek! Mi Box S hakkında bir sürü Sosyal'de konular mevcut, bi' onlara da göz atmanı rica edeceğim. En azından aklınızda kalan endişeleriniz gidermiş olursunuz. Örneğin:

Öte yandan; Amazon'dan da takip edin, iyi fiyatla satıyorlar. Şimdiden hayırlı olsun.

Konu açmadan önce çin malları dahil baya araştırdım hocam, sadece birinin beni ittirmesi gerekiyordu, vesile oldunuz Dün gece sepetlerime attım iki ürünü de, sabah A101'e stok gelmiş 439TL'dan. Kampanyalarda da %10 indirimi görünce; kuponlarla alabileceğim fiyata (395,1TL) sipariş verdim bakalım Yardımlarınız için çok teşekkür ederim tekrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…