500W PSU RX 570 sistem için yeterli mi?

ismetK0

Hectopat
Dostlar selam. Yarın elime satın aldığım MSI Armor RX 570 8G ekran kartı ulaşacak ve sistemim şu şekilde.

R3 2200G.
ASRock A320M-HDVR4.0
G.Skill 2x8GB RAM. (XMP açık)
2X SSD.
1X HDD.
500W Aerocool PSU.
1 adet RGB klavye, 1 adet RGB mouse, 1 adet Rainbow mouse pad, 4 adet Rainbow fan.

Sistemim bu şekilde ve çift ekran kullanıyorum. Sizlere sorum: Yarın takacağım RX 570 ekran kartımı PSU'm besleyebilir mi yoksa bir sorun yaşar mıyım?

Sağ olun.

Not: RAM'lerimi XMP olarak olarak kullanıyorum sanırsam ekstra Volt tüketiyor. Volt kısmı kırmızı yanıyor.

Dostlar selam. Yarın elime satın aldığım MSI Armor RX 570 8G ekran kartı ulaşacak ve sistemim şu şekilde.

R3 2200G.
ASRock A320M-HDVR4.0
2X SSD.
1X HDD.
500W Aerocool PSU.
1 adet RGB klavye, 1 adet RGB mouse, 1 adet Rainbow mouse pad, 4 adet Rainbow fan.

Sistemim bu şekilde ve çift ekran kullanıyorum. Sizlere sorum: Yarın takacağım RX 570 ekran kartımı PSU'm besleyebilir mi yoksa bir sorun yaşar mıyım?

Sağ olun.

Not: RAM'lerimi XMP olarak olarak kullanıyorum sanırsam ekstra Volt tüketiyor. Volt kısmı kırmızı yanıyor.

Yeterlidir

O işlemci iyi kalmıyor ama fazlasıyla yeterli.

2 fan 10w ediyor. Yaşamazsın.

R3 2200G.
ASRock A320M-HDVR4.0
2X SSD.
1X HDD.
500W Aerocool PSU.

Sağ olun.

Gayet yeterlidir.

Geri
Yukarı