50k bandında en iyi hazır sistem nedir?

Benim de bütçem 50-60k aralığında, yarın akşam 7 de 40 serisi NVIDIA kartların tanıtımı olacak büyük ihtimalle. 4070 Ti superli bir sistem toplayabiliriz fiyatı çok abartı olmazsa. O yüzden şimdilik bekliyorum ben. Şahsen 4 yıldır AMD kullanıyorum ve yazılımsal anlamda sıkıldığım için nvidia GPU tercih ediyorum. Benim gibi düşünüyorsan biraz piyasayı izleyebilirsin.

Benim de bütçem 50-60k aralığında, yarın akşam 7 de 40 serisi NVIDIA kartların tanıtımı olacak büyük ihtimalle. 4070 Ti superli bir sistem toplayabiliriz fiyatı çok abartı olmazsa. O yüzden şimdilik bekliyorum ben. Şahsen 4 yıldır AMD kullanıyorum ve yazılımsal anlamda sıkıldığım için NVIDIA GPU tercih ediyorum. Benim gibi düşünüyorsan biraz piyasayı izleyebilirsin.

Dostum beklemeyi düşünmüyorum ya yükseltme yaparım zamanı gelince şu an alabilecegim en iyi o fiyat skalasındaki sistemi toplamak istiyorum önerin varsa sevinirim.

NVIDIA tarafında bir sistem toplanacak ise üstteki arkadaşın düşüncesi çok daha mantıklı. 50k bütçeye 4080 dizmek imkansız. 4070 Ti sistem alınır ama 12 GB VRAM. 4070 Ti super 16 GB VRAM olacak. Fiyatı abartılmazsa 4070 Ti super sistem almak en mantıklısı ama tanıtılacak da çıkacak da Türkiye'ye gelecek de uzun bir süreç tabii

Yeni konular

Geri
Yukarı