50Mbps Ödeyip 25Mbps Hız Almak

• Konuyu başlatan Fou
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 9B
Hattımın 16 Mbps desteklediğini söleyip 16 Mbps internet bağladılar ve taahüt sözleşmesi imzaladık. Ondan sonra arayıp dalga geçer gibi 12 Mbps destekliyor hattınız dediler. Vodafone net pişmanlıktır.

Büyük ihtimal taşıma yaptığın ISS yüzünden yazılımsal olarak hızın kısıtlanıyor. Bunu MH'ye anlatsan anlamaz. O yüzden sen Twitter'den Paul Doany'e DM at, oradaki çalışanlar daha bilgili oluyor. Hızın tam olarak gelmediğini ve taşıma yaptığın ISS'de kullandığın paketi söyle. Eski ISS yüzünden yazılımsal sorun olmuş olabilir diye belirt.

Büyük ihtimal taşıma yaptığın ISS yüzünden yazılımsal olarak hızın kısıtlanıyor. Bunu MH'ye anlatsan anlamaz. O yüzden sen Twitter'den Paul Doany'e DM at, oradaki çalışanlar daha bilgili oluyor. Hızın tam olarak gelmediğini ve taşıma yaptığın ISS'de kullandığın paketi söyle. Eski ISS yüzünden yazılımsal sorun olmuş olabilir diye belirt.
Yazdım adama bakalımda benle ilgilenir mi ki o adam ?

Direkt kendisi ilgilenmiyor. TT çalışanları ilgileniyor. Ancak MH'ye göre daha bilgililer. Daha hızlı sorununu çözüme kavuştururlar.

TTNET Hiper 50 MBit Hız Sorunu aynı sorun bende de var ve tekrar hortladı. benimde 16.0 a sabitlenmiş durumda deliriyorum kardeşim bir halttan anladıkları yok . Aynı sorunu 1 yıl önce yaşadım sorun porttan çıktı fiziksel port değişimi ile düzelttiler. Bu sefer saolsunlar onu da yağmıyorlar 2 buçuk aydır delirdim.

TTNET Hiper 50 MBit Hız Sorunu aynı sorun bende de var ve tekrar hortladı. benimde 16.0 a sabitlenmiş durumda deliriyorum kardeşim bir halttan anladıkları yok . Aynı sorunu 1 yıl önce yaşadım sorun porttan çıktı fiziksel port değişimi ile düzelttiler. Bu sefer saolsunlar onu da yağmıyorlar 2 buçuk aydır delirdim.
Zaten adama iki kez port değişikliği talep et dedim. Sende port değişmesini istiyorsan modemini kapalı tutacaksın ve arıza kaydı açacaksın. Port değişikliği talep et. Modem kapalıyken hali ile DSL sinyali gelmeyecektir. Mecbur dönüş yapacak onlar sana.

Zaten adama iki kez port değişikliği talep et dedim. Sende port değişmesini istiyorsan modemini kapalı tutacaksın ve arıza kaydı açacaksın. Port değişikliği talep et. Modem kapalıyken hali ile DSL sinyali gelmeyecektir. Mecbur dönüş yapacak onlar sana.
kardeşim diğer arkadaşın dediği genel müdüre tweet attım sonra 444 0 375 den aradılar yakın takibe aldılar eve geldiler başka modem taktılar olmadı sonra portu değiştirdiler sorun çözüldü şuan hızım 47 mbps sorun porttaymış çok teşekkürler yardımlarınız için saniyede 5 mb indirme yapabiliyorum şuan.

Port değişikliği gerek demiştim zaten. En azından yazdığında sorunun çözüme ulaştı. Hayırlısı olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı