51 TL bütçe ile oyun önerisi

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Aslında EA Play almak istiyordum ancak ilkbaharda şey ederiz. Konu olarak bir tek strateji oyunlarını oynayamıyorum onun dışında her oyun önerisine açığım. (Bu arada bana oyun önerirken biraz tilt olabilirsiniz çünkü hesabımda 400 oyun var. Neredeyse tüm popüler oyunları oynadım ama gene de siz önerin belki başka almayan arkadaşlar görür faydalanır belki gözümden kaçmıştır falan.) şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Aslında EA Play almak istiyordum ancak ilkbaharda şey ederiz. Konu olarak bir tek strateji oyunlarını oynayamıyorum onun dışında her oyun önerisine açığım. (Bu arada bana oyun önerirken biraz tilt olabilirsiniz çünkü hesabımda 400 oyun var. Neredeyse tüm popüler oyunları oynadım ama gene de siz önerin belki başka almayan arkadaşlar görür faydalanır belki gözümden kaçmıştır falan.) şimdiden teşekkürler...
Sistemin nedir?

Son düzenleme:
Hocam, klişe oyun oynamak istemiyorum. Strateji seviyorsan HOI4 delisi olan birisi olarak söylüyorum; age of history 2 ( Steam fiyatı 12TL) güzel bir oyun. HOI4 kadar uzun oynama, detay bekleme. 50 saaten sonra büyük ihtimal sıkılacağın az detaylı bir oyun.35.saatimdeyim hala sıkılmadım, Allah kerim :D.

Geri
Yukarı