5100 TL Sistem Toplama

Koray531

Hectopat
Daha fazla  
asdas.png

Sizce nasıl olmuş? Kasa dandik mi sizce? Elimde kalmasın. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i 3000 MHz al. RAM'in uyumluluğunu kontrol et. Ekran kartı nanokatalog'da 1800tl isterseniz oradan alın. Artan para ile ise SSD alırsınız. HDD olarak p300 tavsiye ediyorlar ama benim HDD'ler hakkında pek fikrim yok. PSU'yu 80+ bronz veya daha iyisini alman iyi olur, uzun vade de bakınca iyi miktarda elektrik tasarrufu ediyorsun. Kasa hakkında yeterli bilgim yok.

RAM'i 3000 MHz al. RAM'in uyumluluğunu kontrol et. Ekran kartı nanokatalog'da 1800tl isterseniz oradan alın. Artan para ile ise SSD alırsınız. HDD olarak p300 tavsiye ediyorlar ama benim HDD'ler hakkında pek fikrim yok. PSU'yu 80+ bronz veya daha iyisini alman iyi olur, uzun vade de bakınca iyi miktarda elektrik tasarrufu ediyorsun. Kasa hakkında yeterli bilgim yok.
Rami yükseltecek bütçem yok.

Rami yükseltecek bütçem yok.
Hocam kaç kere aynı konuyu açtınız bilmiyorum ama kötü olmuş SSD yok kasa seçimi kötü ramlerin 2400MHz Ryzen için 3000MHz tercih edilmeli ne olursa olsun. HDD olarak bir tık daha hızlı Toshiba P300 1TB tercih edilmeli.E
Screenshot_2018-07-02-18-18-58-1.png
Eğer montajı kendiniz yapmıcaksınız aşağıdà attığım hizmeti alırsanız; bütün montajları yapılmış vaziyette deneme sürümü W10 kurulup bütün driverları yükledikten sonra test edip yolluyorlar.
Screenshot_2018-07-02-22-06-33-1.png
Böylece fiyat 5.106TL yapıyor.

Hocam kaç kere aynı konuyu açtınız bilmiyorum ama kötü olmuş SSD yok kasa seçimi kötü ramlerin 2400MHz Ryzen için 3000MHz tercih edilmeli ne olursa olsun. HDD olarak bir tık daha hızlı Toshiba P300 1TB tercih edilmeli.EEki Görüntüle 311771Eğer montajı kendiniz yapmıcaksınız aşağıdà attığım hizmeti alırsanız; bütün montajları yapılmış vaziyette deneme sürümü W10 kurulup bütün driverları yükledikten sonra test edip yolluyorlar. Eki Görüntüle 311772Böylece fiyat 5.106TL yapıyor.
Hocam kaç kere aynı konuyu açtınız bilmiyorum ama kötü olmuş SSD yok kasa seçimi kötü ramlerin 2400MHz Ryzen için 3000MHz tercih edilmeli ne olursa olsun. HDD olarak bir tık daha hızlı Toshiba P300 1TB tercih edilmeli.EEki Görüntüle 311771Eğer montajı kendiniz yapmıcaksınız aşağıdà attığım hizmeti alırsanız; bütün montajları yapılmış vaziyette deneme sürümü W10 kurulup bütün driverları yükledikten sonra test edip yolluyorlar. Eki Görüntüle 311772Böylece fiyat 5.106TL yapıyor.
Kardeş o anakart stokta kalmamış.

Kardeş o anakart stokta kalmamış.
Screenshot_2018-07-03-18-58-54-1.png
Buyur dostum kasada değişikliğe gittim anakart her ne kadar mATX olsada X370 chipseti taşıyor. OC performansı orta seviye B350'lerden bir tık daha iyi. Kardeşim ben napıyım küçücük anakartı OC yapmam, yapsam bile hafif yaparım diyorsan MSI B350 PC Mate'ye yönelenebilirsin Asus Prime B350 PLUS olsa onu önerirdim. Bence bu sistem bu haliyle çok güzel oldu. Herşeyi yerli yerinde.

Eki Görüntüle 311941Buyur dostum kasada değişikliğe gittim anakart her ne kadar mATX olsada X370 chipseti taşıyor. OC performansı orta seviye B350'lerden bir tık daha iyi. Kardeşim ben napıyım küçücük anakartı OC yapmam, yapsam bile hafif yaparım diyorsan MSI B350 PC Mate'ye yönelenebilirsin Asus Prime B350 PLUS olsa onu önerirdim. Bence bu sistem bu haliyle çok güzel oldu. Herşeyi yerli yerinde.
Şu anakart nasıl Asus B350M-A Prime 2133mhz-3200mhz(OC) AM4 mATX Anakart

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı