5100TL Sistem toplama

Bütçe
5500
8. GB RAM yeterli olmaz mı? Sonuçta oyun oynanmayacak bu PC de.

Bir de benim anlamadigim APU işlemci şart mı? Anakarttan monitöre bağlantı çıkışı yok mu? Kafam çok karıştı bu işe.

Şöyle izah edeyim. Sadece günlük işler için kullanılacak. Herhangi bir oyun veya görüntü işleyecek program kesinlikle yüklenmeyecek. Sadece monitöre 1080p görüntü gelse yeter yani. O da film maç vb izlemek için.

Oyun oynanmasa bile paranıza göre en yükseğini toplamaya çalışıyorlar. Boşa para verip neden düşük bir bilgisayar kullanasanız ki?

Kafam karıştı k. Bakmayin
Oyun için mi tavsiye ettiniz yoksa ben mi yanlış anlıyorum.
Oyun oynanmayacak bu PC de. Sade günlük kullanım için. Film izleme haber siteleri gezme ve özellikle de çocukların Morpa ve benzeri uygulamaları kullanması için alıyoruz. Kesinlikle oyun oynanmayacak.

Tabii dediğim gibi ben de yanlış anlamış olabilirim. Bu anakart monitöre bağlanmaz mi acaba? Ya da başka bir eksiklik mi var goruntuleme için.

Açıkçası kafam çok karıştı. Öncelikle sizi yanlış anlamış olabilirim.

Benim paylaştığım sistemde ekran kartı eksikliğini oyun odaklı mi belirttiniz yoksa ben o sistemi monitöre dahi baglayamama gibi bir problemim mi olur?
Şöyle bu PC de zaten oyun kesinlikle oynanmayacak. Sade günlük işler için. Film izleme maç izleme haber siteleri gezme ve de tabii çocukların Morpa ve benzeri uygulamaları kullanmaları için alıyoruz. Oyun kesinlikle yok.

Tabii ben şöyle biliyorum. Anakart aldın mı monitore bağlayıp görüntü alabilirsin :)
Ama dediğim gibi ben de yanlış anlamış olabilirim. Ekran kartı eksik derken acaba monitöre bağlama konusunda anakart desteklemediği için mi yazdınız?

Sizin topladığınız bilgisayarda ekran kartı olmadığından bilgisayarınızın monitörüne görüntü gelmez o yüzden o bütçede APU yani işlemciye gömülü çok güçlü olmayan ama görüntü vermek için yeterli olan ekran kartlı bilgisayarlar öneriyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı