Çözüldü 520MX Poly Bridge 2'de sabit 30 FPS alıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyunu oynayan var ise ve çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Sistemim bu oyuna hayli hayli yetmesine rağmen 30 FPS oynuyorum.

Sistemim:
6 GB RAM.
NVIDIA GT 520MX.
i5 2450M işlemci.
64 Bit.
Resimdeki de oyunun sistem gereksinimleri.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    59,7 KB · Görüntüleme: 55
Sabit 30 FPS oynuyor iseniz oyun kendini 30 FPS'e sabitlemiş olabilir. Ayarlardan FPS sınırına vs. bakın.

Öyle bir şey olsa yapacağım ama yok maalesef.
Ayarlardan 30 FPS'ye sabitlemiş olabilir misiniz?

Öyle bir ayar olsa yapacağım 60'a sabitleyeceğim.
Sabit 30 FPS oynuyor iseniz oyun kendini 30 FPS'e sabitlemiş olabilir. Ayarlardan FPS sınırına vs. bakın.

Oyun ancak 320 piksel de 60 FPS oynanıyor.

Öyle bir şey olsa yapacağım ama yok maalesef.
Diğer oyunlarda böyle mi? Değilse oyun kaynaklı bir sıkıntı var. Öncelikle ayarlarda V-SYNC açık mı diye kontrol eder misiniz?

Oyunda sabit 30 FPS alıyorsunuz değil mi? Asla 30 FPS'in üstüne çıkmıyor ve 30 FPS'te kalıyor. Eğer 25-35 gibi bir FPS alıyorsanız burada FPS limitleyici aramamıza gerek yok. FPS sınırı varsa ilk dediğim gibi FPS sabit olur sürekli ve bir limitin üstüne çıkmaz.

Diğer oyunlarda böyle mi? Değilse oyun kaynaklı bir sıkıntı var. Öncelikle ayarlarda v-Sync açık mı diye kontrol eder misiniz?

Oyunda sabit 30 FPS alıyorsunuz değil mi? Asla 30 FPS'in üstüne çıkmıyor ve 30 FPS'te kalıyor. Eğer 25-35 gibi bir FPS alıyorsanız burada FPS limitleyici aramamıza gerek yok. FPS sınırı varsa ilk dediğim gibi FPS sabit olur sürekli ve bir limitin üstüne çıkmaz.

Fraps'tan değerlere baktım 30'un üstüne çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı